Galaxy Watch 6 vs Apple Watch SE

Bende Watch 5 var Android telefon kullanırken almıştım saat güzel fakat bende IPhone'a geçtim. Tam olarak senkronize kullanılmıyor. Ayrı bir uygulama yüklüyorsun saate o şekilde bildirimler geliyor wearable uygulaması yok IPhone'da normal saat gibi kullanıyorum şimdilik. Tavsiyem Apple saat alman olacak.

Apple kullanıcı iseniz hiçbir şekilde ekosistemin dışına çıkmayın imkanınız el verdikçe.

Bende Watch 5 var Android telefon kullanırken almıştım saat güzel fakat bende IPhone'a geçtim. Tam olarak senkronize kullanılmıyor. Ayrı bir uygulama yüklüyorsun saate o şekilde bildirimler geliyor wearable uygulaması yok IPhone'da normal saat gibi kullanıyorum şimdilik. Tavsiyem Apple saat alman olacak.

Peki Watch SE alınabilir mi iyi bir saat mi?

Apple kullanıcı iseniz hiçbir şekilde ekosistemin dışına çıkmayın imkanınız el verdikçe.

Önereceğiniz saat var mı?

Peki Watch SE alınabilir mi iyi bir saat mi?

Önereceğiniz saat var mı?
Apple watch'ı gözünüzde fazla büyütmemenizi öneririm. Watch 7 kullanıyorum 1.5 senedir, öncesinde 1 seneye yakın 1.nesil SE kullandım ama ikisinde de, telefondan bağımsız saate müzik atıp, airpods proyu takıp telefonsuz koşabilme özgürlüğü gibi artıları var. Benim için gelen mesajları görebilme, arayana cevap verebilme ve bahsettiğim koşuda özellik dışında pek bir şey beklemediğim için yeterli. Ha konuya gelecek olursak kesinlikle öneririm, gerçekten basit gibi gözüküyor ama arayanı görüp, cevaplayabilme, telefondan bağımsız saat üzerinden kolayca arayabilme, wp mesajlarını görüp sesli olarak cevaplayabilme gibi özellikler hayat kolaylaştıran özellikler. Ama Apple Watch SE 2.nesil yeterli olacaktır, aman aman özellikler değişmeden sonraki nesillerin pek bir önemi yok açıkçası.

Apple Watch'ı gözünüzde fazla büyütmemenizi öneririm. Watch 7 kullanıyorum 1.5 senedir, öncesinde 1 seneye yakın 1.nesil SE kullandım ama ikisinde de, telefondan bağımsız saate müzik atıp, AirPods Pro'yu takıp telefonsuz koşabilme özgürlüğü gibi artıları var. Benim için gelen mesajları görebilme, arayana cevap verebilme ve bahsettiğim koşuda özellik dışında pek bir şey beklemediğim için yeterli. Ha konuya gelecek olursak kesinlikle öneririm, gerçekten basit gibi gözüküyor ama arayanı görüp, cevaplayabilme, telefondan bağımsız saat üzerinden kolayca arayabilme, wp mesajlarını görüp sesli olarak cevaplayabilme gibi özellikler hayat kolaylaştıran özellikler. Ama Apple Watch SE 2.nesil yeterli olacaktır, aman aman özellikler değişmeden sonraki nesillerin pek bir önemi yok açıkçası.

Aynı özellik Galaxy Watch 4-5-6'da da var zaten. Telefondan bağımsız her şeyi yapabiliyorsunuz.

SE önermem. Özellikler çok kısık. En düşük series 7 öneririm.

Tamam Apple alacağım dememiş. Kafası karışık şu an. Ben Galaxy Watch alsın demiyorum. Sadece sizin söylediklerinizin aynısını Samsung da yapabiliyor dedim.
Zaten konunun başında ekosistemin dışına çıkmamasını söylemişim. O da SE alınır mı ya da hangi saati önerdiğimi sormuş. Bazen boşluktan, zaman bolluğundan cevap vermiş olmak için vermeyin lütfen. Iphone kullanan biri Samsung saat kullanmamalı, tam tersi Samsung kullanan biri de Apple.

Zaten konunun başında ekosistemin dışına çıkmamasını söylemişim. O da SE alınır mı? Ya da hangi saati önerdiğimi sormuş. Bazen boşluktan, zaman bolluğundan cevap vermiş olmak için vermeyin lütfen. iPhone kullanan biri Samsung saat kullanmamalı, tam tersi Samsung kullanan biri de Apple.

Ben zaten öyle bir şey söylemedim ki? Samsung alsın demiyorum dedikçe siz tam tersini bana söyleyip duruyorsunuz. Şu an konu bu değil. Konu series mi SE mi alacağı konu sahibinin.

Yeni konular

Geri
Yukarı