Apple Watch 8 uyku takibi

Gerçekten böyle olduğunu bilseydim almazdım bende. Bugün okuduğum bir habere göre watchos 10 2015'ten bu yana en büyük güncellemelerden birisi olacakmış sanırım bu uyku izleme özelliğini de yazılımla çözebilirler diye düşünüyorum.
Bu sensörler ile illa kapasite var ancak çözerler mi bilmiyorum Apple bunun burası. İnşallah çözerler madem yakında güncelleme var bir geri bildirim de ben yollayayım.

Bu sensörler ile illa kapasite var ancak çözerler mi bilmiyorum Apple bunun burası. İnşallah çözerler madem yakında güncelleme var bir geri bildirim de ben yollayayım.

Eylül'de iOS 17 ile birlikte yayınlanır diye düşünüyorum.

Gerçekten hayatımda bu kadar saçma bir olay görmedim ben vardiyalı çalışıyorum o yüzden uyuma saatlerim değişkenlik gösteriyor bazen yorgun oluyorum elim uyku odağını açmaya gitmiyor bazen unutuyorum açamıyorum ben bu saate 9 bin lira para vermişim ama paşam benim uyuduğumu algılayamıyor bile illa ‘bak ben uyuyorum uykumu ölç’ diye bir tuşa mı basmam lazım arkadaş watchos 10 ile acil değişmesi gerek bu durumun çünkü cidden kabak tadı vermeye başladı.

Gerçekten hayatımda bu kadar saçma bir olay görmedim ben vardiyalı çalışıyorum o yüzden uyuma saatlerim değişkenlik gösteriyor bazen yorgun oluyorum elim uyku odağını açmaya gitmiyor bazen unutuyorum açamıyorum ben bu saate 9 bin lira para vermişim ama paşam benim uyuduğumu algılayamıyor bile illa ‘bak ben uyuyorum uykumu ölç’ diye bir tuşa mı basmam lazım arkadaş watchos 10 ile acil değişmesi gerek bu durumun çünkü cidden kabak tadı vermeye başladı.
Kulübe hoşgeldin hocam, ben de yükseltme yapmak için Huawei'den Apple'a geçmiştim ancak düşürme yapmışım farkında olmadan. Tamam dedik şarj süresi 14 günden 1 güne düştü çünkü ekranı daha kaliteli, sunduğu özellikler daha fazla ancak saatimin uykuyu takip edememesi hayal kırıklığı.

iPhone telefon için.
Uyku takibi yapabilen mesaj gönderilebilen.
Fotoğraflara bakılabilen iPhone ile tam senkronize çalışan saat var mı?
Samsung'un saatleri olmuyor sanırım.
Bu sorunları yaşamamak için ne yapmalıyım.

iPhone telefon için.
Uyku takibi yapabilen mesaj gönderilebilen.
Fotoğraflara bakılabilen iPhone ile tam senkronize çalışan saat var mı?
Samsung'un saatleri olmuyor sanırım.
Bu sorunları yaşamamak için ne yapmalıyım.

iPhone ile tam senkron çalışabilen Apple Watch'dan başka saat yok keza Watch dediklerinin hepsini yapıyor sadece uyku izleme özelliği otomatik değil manuel.

Hocam watchOS 10 ile birlikte bu sorun güncellendi mi acaba? Watch 8 düşünüyorum ben de benim için önemli olan şık dursun ve uyku takibi yapabilsin ben bir planlama yapmadan uyuduğum anda direkt ölçsün istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı