Apple Watch almak mantıklı mı?

@mrcek98 Cellular'ın (hücresel) özelliğini yukarıdaki bir arkadaş yazmış zaten. Sadece Turkcell'de kullanabilirsiniz. Aylık 35 TL ödeyerek aktif edebiliyorsunuz. Eğer gerek yok derseniz de Wi-Fi üzerinden konuşabilirsiniz hâlihâzırda. Yani tamamen size bağlı.

Bakın, akıllı saat yerine göre güzel bir cihaz. Ama ona vereceğiniz paranın çeyreğiyle evladiyelik bir seiko, orient alabilirsiniz.

Daha iyi akıllı saatlerim oldu ama hiçbirini uzun süre kullanamadım, şu an eski Mi Band 4'üme geri döndüm. Bluetooth kulaklık ile kombine edilince işe yarıyor, günlük hayatta kullanımı çok rahat, ama özel günlerde kesinlike şık bir kol saati takmayı tercih ederim.

Apple Watch bana kalırsa her iki saatimi de karşılayamacak gereksiz bir ürün.

Bakın, akıllı saat yerine göre güzel bir cihaz. Ama ona vereceğiniz paranın çeyreğiyle evladiyelik bir seiko, orient alabilirsiniz.

Daha iyi akıllı saatlerim oldu ama hiçbirini uzun süre kullanamadım, şu an eski Mi Band 4'üme geri döndüm. Bluetooth kulaklık ile kombine edilince işe yarıyor, günlük hayatta kullanımı çok rahat, ama özel günlerde kesinlike şık bir kol saati takmayı tercih ederim.

Apple Watch bana kalırsa her iki saatimi de karşılayamacak gereksiz bir ürün.
Ben de aslında Mi Band Pro 7 almayı düşünüyorum ama iPhone cihaz ile verimli kullanabilir miyim?

Geri
Yukarı