Apple Watch 8 almak mantıklı mı?

pelested

Centipat
Arkadaşlar Apple Watch 8 41 mm almayı düşünüyorum önümüzdeki aylarda. Kaç yıl güncel kalır bu saat? Almak mantıklı mı yoksa 9 almak daha mı mantıklı? Telefonum iPhone 13 merak eden olursa.

Ne için kullanacağına bağlı. Sık sık spor yapıyorsan, telefonla değil de saat üzerinden görüşmek ve bazı kontrolleri oradan halletmek senin verimliliğini artıracaksa alabilirsin ancak alıp da aktif olarak kullanmadığı için geri satan insan sayısı az değil.

Mantıklı değil. Bende 3-4 ay öncesinde bir hevesle watch 8 aldım. Ama işte günün sonunda bir saat ve o fiyatı hak etmiyor.

Arkadaşlar Apple Watch 8 41 mm almayı düşünüyorum önümüzdeki aylarda. Kaç yıl güncel kalır bu saat? Almak mantıklı mı yoksa 9 almak daha mı mantıklı? Telefonum iPhone 13 merak eden olursa.

İkinci el Watch S7 alabilirsiniz. 7000TL'ye bulunabiliyor. Huawei saatlere de bakabilirsiniz. Apple Watch gereksiz pahalı bir ürün. Galaxy saatler ve Huawei saatler çok daha iyi bence.

İşyerinde beraber çalıştığım arkadaşım geçen yıl iwatch 7 aldı. İlk ay çok kurcalıyordu fakat bir süre sonra telefon + saati sürekli Şarja takmak bıkkınlık vermeye başladı. İwatch lar gerçekten çok fonksiyonlu ve kaliteli saatler fakat günde yoğun kullanırsanız akşamı çıkarmıyor şarjı.
Ben bu yüzden huawei gt3 pro aldım. Yoğun kullanımda bile 5 günden aşağı gitmiyor şarjı. Normal kullanımda 1 hafta üzeri gidiyor.

Geri
Yukarı