Apple Watch Nike SE vs SE 2. Nesil

ANGUSS

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Nike mı daha iyidir, yoksa SE 2. nesil mi?

Nike dediğiniz şey sadece ekstra kadran ve farklı kordondan ibaret .Yani apple watch se ve se nike serisi arasında sadece kordon ve kadran farkı var. Donanım olarak bir farkları yok . Ek olarak watch os güncellemesi ile nike kadranları artık normal versiyonda da kullanılıyor . Zaten bildiğim kadarıyla artık nike serisi saat üretilmiyor.

Hocam ben indirimdeyken aldım ucuzdu. Şimdi güncel olan SE2. Nesil almak daha mantıklı.
Evet öyle fakat konuyu açan kişi nike serisini (Watch 6 , watch se , watch nike) gibi farklı bir nesil olarak anlamış büyük ihtimalle . (arkadaşlar Nike mı daha iyidir, yoksa SE 2. nesil mi?) diye belirtmesinden anladım .

Nike ibaresi kordonu farklı. Eskiden kadran gibi ekstrası vardı artık oda yok normal saatlere de eklendi. Hangisi bütçenize uygunsa ona bakın. Apple watch 6 ile birlikte Always on display özelliği geliyor. Apple watch se 1. Ve 2. Nesiller malesef bu özellikler yok. 7 ile birlikte ise 41-45 mm seçenekleri mevcut ordan ayırt edebilirsiniz.

Nike ibaresi kordonu farklı. Eskiden kadran gibi ekstrası vardı artık oda yok normal saatlere de eklendi. Hangisi bütçenize uygunsa ona bakın. Apple watch 6 ile birlikte Always on display özelliği geliyor. Apple watch se 1. Ve 2. Nesiller malesef bu özellikler yok. 7 ile birlikte ise 41-45 mm seçenekleri mevcut ordan ayırt edebilirsiniz.
Always on display Watch 5 ten itibaren olan bir özellik.

Yeni konular

Geri
Yukarı