Apple Watch SE 2 alınır mı?

• Konuyu başlatan Akif
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 209

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Selamlar, ekran süremi azaltmak istiyorum. Telefona dalınca otomatik Reels meels saatlerim ölüyor. Bu cihazı arkadaşımda denedim ve bileğime cuk oturdu. Harita da çok güzel çalışıyor. Cihazım iPhone. Alınır mı?

44mm olanını ilk çıktığında almıştım. 2 yıl oldu ya da yaklaştı sanırım. Navigasyon olsun, Aux bağlantıda şarkı seçimi olsun, telefon konuşması, sesli mesaj yanıtlama ya da artık aklınıza ne gelirse cihazın iliğini sömürüyorum. Ben fazlasıyla memnunum. Hatta ben bu saati galiba iPhone 11 ile kullanmaya başlamıştım sanırım. Sonrasında 13 aldım ve şimdi de 15 Pro ile kullanıyorum. Sadece sabit kalan Watch SE 2 oldu bu süreçte.

Çok küçük bence ve SE modeller kısılık oluyor ama istersen al. Ekran süreni nasıl düşürüyorsunuz saatle? Ben Watch 5 44mm aldım bir işe kullanırım dedim sadece saate bakıyorum bazen süs niyetine kaldı kolumda. Kullanabilen varsa öneriye açığım.

@cartel.exe AOD beklentim yok açıkçası olmasa da olur. Sanırım pilden dolayı bu kısıtlamayı yapmışlar. Bir günü rahat çıkarır mı pil?

Ekran boyutuyla ilgili haklısınız ancak bileklerim çok ince. 40mm ancak oluyor bana.
Yaklasik 18 saat oldugu soyleniyor. Bu 18 saatin icinde:

Tüm gün süren pil ömrü, şu işlemler temel alınarak hesaplanmıştır: 18 saat içerisinde 90 kez saate bakma, 90 bildirim alma, 45 dakika uygulama kullanma, Bluetooth aracılığıyla Apple Watch'tan müzik dinleyerek 60 dakika antrenman yapma.

Kaynak : Apple

@gokhansrn Ekran süresi büyük oranda değişmiyor. Ama zırt pırt bildirime bakmak gerekmiyor. Ya da gelen bir mesaja cevap vermek için telefona bakmaya gerek yok. Aynı şekilde navigasyon kullanırken hiç telefona ihtiyaç kalmıyor bilekte yönlendirme yaparken. En büyük farkı sanırım navigasyonda gösteriyor şarj bakımından bu cihazlar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı