Apple Watch SE alınır mı?

Outdoor sporlara uğraşanlar ve yaşlı olanlar dışındakilerin akıllı saat kullanmaları bana pek mantıklı gelmiyor. Akıllı saatler anlık heves işidir, bir süre takarsınız ondan sonra kenarda bırakırsınız. Şarj edesiniz bile gelmez çünkü bu bile bir süre sonra zahmetli gelmeye başlıyor. Zaten aksesuar olarak da berbat duruyorlar. Kolunda mika plastik bir aygıt taşıyorsun resmen. Amaç aksesuar ise Seiko 5 veya Tissot gibi markaların otomatik kasalıları alınmalı. Evladiyelik be şık saatler.

Ama yok ben aksesuar olarak değil; bildirim olsun, arama olsun ve daha birçok özelliğinden mütemadiyen istifade edeceğim istiyorsan o zaman alınır. Ve SE iyi bir model. Bildiğim kadarıyla özellikleri bakımından Watch Ultra ile arasında çok ufak bir fark var.

Kuzenim bana aynı saati birkaç günlüğüne vermişti alacaktım deneyimleyeyim diye 2 gün takıldım geri verdim ayrıca 1,5 gün hadi 2 gün şarjı gidiyor saat bu ya telefon gibi ikide bir şarja mı takılır? Kendine sor benim buna ihtiyacım gerçekten var mı? Ben daha sonra gidip Amazfit Neo aldım iyi ki almışım çok memnun kaldım.

Bu arada tek beğendiğim akıllı saatleri de Huawei yapıyor hem yazılımı iyi hem sensörleri iyi hem de şarj süreleri iyi alacak olsam mesela Huawei GT serisinden bir model alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı