Apple Watch SE VA vs. Apple Watch 3

tonystark007

Decapat
Yer
Manhattan , New York
Selamlar, SE modeli bütçemi aşıyor. Cidden aralarındaki 600₺ farka değer mi?
SE modeli Hepsiburada'dan alınca 2550₺
S3 modeli Hepsiburada'dan alınca 1900₺ ye geliyor.
Not:Başlıkta yazım hatası olmuş VA yazan kısmı dikkate almayınız.

Son düzenleme:
Karşılıyor, müzikleri saatte depolayacaksanız Seri 3'ün dahili hafızası 8, SE'nin 32 GB. SE'nin mikrofon performansı bence biraz daha iyi ama öyle Seri 3 ile telefonda konuşamazsınız diyemem. Çok büyük bir fark yok. Hoparlörleri bence aynı performansta. Adım sayar kısmında işlemci ve sensör performansı tutarlılığı etkiliyor. SE daha doğru sonuç veriyor olabilir. Bence 1000 adımda 1 adım fark eder en fazla. Suya dayanıklılık olarak aynı seviyedeler, 50 metre.

Karşılıyor, müzikleri saatte depolayacaksanız seri 3'ün dahili hafızası 8, SE'nin 32 GB. SE'nin mikrofon performansı bence biraz daha iyi ama öyle seri 3 ile telefonda konuşamazsınız diyemem. Çok büyük bir fark yok. Hoparlörleri bence aynı performansta. Adım sayar kısmında işlemci ve sensör performansı tutarlılığı etkiliyor. SE daha doğru sonuç veriyor olabilir. Bence 1000 adımda 1 adım fark eder en fazla. Suya dayanıklılık olarak aynı seviyedeler, 50 metre.

Anladım, seri 3'e kablosuz kulaklığımı bağlayıp müzik dinleyebiliyor muyum? iPhone ve saat eşleşince IPhone'daki uygulamalar ve müzklerim otomatikman iniyor mu?

Kulaklığını bağlayabilirsin. Eşleşince müzikler inmiyor sanırım ama telefondaki müzikler saatte de görünüyor. İstersen telefon uzaktayken de dinleyebilmek için saate indiriyorsun. Uygulamalar otomatik olarak iniyor mu hiç dikkat etmedim. Yani bu özellikler SE ile Seri 3'de aynı, zaten ikisi de WatchOS 8'i alacak. Belki Seri 3'ün güncelleme desteği artık bitebilir, yani bu aldığı son sürüm güncellemesi olabilir. Yani bu benim tahminim, öyle olacak diye bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı