Apple Watch SE vs Apple Watch series 7

Rexybutexy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yeni bir akıllı saat alacağım fakat kararsız kaldım. Sizce F/P olarak SE mi daha iyi seri 7 mi yani seri 7 10 bin TL mi vermek mantıklı mı hangisi daha iyi acaba?

Her zaman açık ekran sanırsam Se modelinde yok. Bence bu özellik yüzünden 7 tercih edilmeli. Kişisel olarak düşüncem bence çok kullanışlı özellik.

Hocam bütçe sıkıntı değil sadece bir saate 10 bin TL mi harcayayım ya da 7 binmi hangisi daha mantıklı F/P olan hangisi onu öğrenmek istiyorum
Madem bütçeni 10.000₺ civarına çıkarabiliyorsun, az daha yükseltip Watch 8 al.

Arkadaşlar SE'yi geçtim, Watch 7 ile Watch 8 arasındaki özellik farkı nedir?
45mm olan versiyonlarını karşılaştırdığımız zaman Apple Watch 7, Apple Watch 8’den pahalı geliyor. Watch 8 al geç.

Farklara bakarsak Watch 8’de Apple S8, Bluetooth 3.2, yeni servisler vs. var.

Her zaman açık ekran sanırsam Se modelinde yok. Bence bu özellik yüzünden 7 tercih edilmeli. Kişisel olarak düşüncem bence çok kullanışlı özellik.
AoD için değil ama klavye için 7'yi tercih etmiştim, doğru kararı verdiğimi düşünüyorum.

45mm olan versiyonlarını karşılaştırdığımız zaman Apple Watch 7, Apple Watch 8’den pahalı geliyor. Watch 8 al geç.

Farklara bakarsak Watch 8’de Apple S8, Bluetooth 3.2, yeni servisler vs. var.
Bence işlemci dışında önemli bir farkı yok ama fiyatı dediğiniz gibi saçmaysa 8 almak daha mantıklı galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı