Apple Watch SE yurt dışı cihazı garantisi var mı?

fr1nds

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşım vasıtasıyla Apple Watch SE 44mm siyah alacağım 9500 TL istiyor sıfır ayarında 1 kere takılmış. Garantisi var mıdır? Ne kadar teklif vermem gerekiyor? Alırken nelere dikkat etmem gerekiyor bilen kişiler yardımcı olabilir mi? İnternetten araştırdım Türkiye 2 yıl garantili 9800TL zaten.

Merhaba arkadaşım vasıtasıyla Apple Watch SE 44mm siyah alacağım 9500 TL istiyor sıfır ayarında 1 kere takılmış. Garantisi var mıdır? Ne kadar teklif vermem gerekiyor? Alırken nelere dikkat etmem gerekiyor bilen kişiler yardımcı olabilir mi? İnternetten araştırdım Türkiye 2 yıl garantili 9800TL zaten.

Yurt dışı Apple ürünlerinde garanti olduğunu sanmıyorum bende yurt dışından iPhone 15 Pro Max aldım ve TR'de garantisi yok maalesef. 300 lira için garantiden yanmaya değmez diye düşünüyorum en mantıklısı TR'den almak.

Apple ürünlerinin global garantisi vardır 1 yıl, yani 1 yıl TR'de geçerli garanti mevcut fakat arkadaşında dediği gibi 1 yıl garantiden 300 TL için vazgeçilmez TR'den 2 yıl sıfır ürün alın derim.

Geri
Yukarı