Apple Watch Series 8 Ateş Ölçme Sensörüyle Gelebilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Apple Watch Series 8 Ateş

Bloomberg’ten Mark Gurman, yakında çıkacak olan Apple Watch Series 8 akıllı saatte yer alacak yeni bir yerleşik sensör sayesinde, cihazın kullanıcının normal vücut sıcaklığından daha yüksek bir ateş tespit ettiğinde uyarıda bulunacağını ifade ediyor. Öte yandan Gurman, sensörün hem standart Series 8 hem de sporcular için tasarlanmış yeni bir dayanıklı model için kullanılacağına inandığını belirtiyor. Geleneksel […]

Devamı: Apple Watch Series 8 Ateş Ölçme Sensörüyle Gelebilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Apple Watch Series 8 Ateş

Bloomberg’ten Mark Gurman, yakında çıkacak olan Apple Watch Series 8 akıllı saatte yer alacak yeni bir yerleşik sensör sayesinde, cihazın kullanıcının normal vücut sıcaklığından daha yüksek bir ateş tespit ettiğinde uyarıda bulunacağını ifade ediyor. Öte yandan Gurman, sensörün hem standart Series 8 hem de sporcular için tasarlanmış yeni bir dayanıklı model için kullanılacağına inandığını belirtiyor. Geleneksel […]

Devamı: Apple Watch Series 8 Ateş Ölçme Sensörüyle Gelebilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Apple bu sporu yapıyor kardeşim!

Ateş ölçerek mi tahminde bulunacakmış? Gelecek seferde kan testi de yapsın artık.

Akıllı saatlerin sağlık verilerini tutarlı takip edebilmesi çok hoş geliyor. Çok büyük bir potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Şeker ölçme gibi önemli fonksiyonları da yapabilseler keşke. İleride farklı yöntemlerle bunu da başarabilirler. O zaman çoğu kişi için giyilebilir teknolojiler önem kazanacaktır.

Ülkemizde saçma pahalı bir fiyatı var tüm Apple ürünlerinin, mesela ben bir saate neden 7 bin TL veriyorum? bu fiyatlar olduğu sürece maalesef halkımızın çoğunluğu bu teknolojilere erişmesi zor olacak.
Edit; döviz kurundan dolayı fiyatların yüksek olduğunu bilmekteyim.

Geri
Yukarı