Apple yeni fiyatlar

Şimdi burada alamıyorum, edemiyorum, gezemiyorum, uçamıyorum kaçamıyorum diye dövünenler, 2002 senesinde oy verme yaşında olup, malum yere oy veren yakınlarına tanıdıklarına hemen şimdi gitsin desin ki, bunca senedir bunlara neden oy verdiniz diye sorsun.

Şimdi burada alamıyorum, edemiyorum, gezemiyorum, uçamıyorum kaçamıyorum diye dövünenler, 2002 senesinde oy verme yaşında olup, malum yere oy veren yakınlarına tanıdıklarına hemen şimdi gitsin desin ki, bunca senedir bunlara neden oy verdiniz diye sorsun.

Tamam sorarız. :D

Sen de bir telefona Gaming PC parası vermeye devam et başgan. Almanya'daki adam euro kazanıyor da alıyor, bizim öyle bir lüksümüz yok şu anki ekonomide. Sizin durum " ayranı yok içmeye, tahtı revanla gider bilmem neye " hesabı oluyor. Ayağını yorganına göre uzatcan. 2500 liraya da klavye vardı, ben gittim 750'ye aldım mekanik RGB'li. Ayağını yorganına göre uzatcan. Almanya'daki adamla yarışmaya kalkarsan çift böbrek satarsın.

Hangi Gaming PC o ya? :D şu 1050 Ti ekran kartlı olanlardan mı? Bomboş konuşuyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam sorarız. :D

Hangi Gaming PC o ya? :D şu 1050 Ti ekran kartlı olanlardan mı? Bomboş konuşuyorsun.

Dostum 1 sene önce 16 bin 500'e aldım RTX 2080 Super'li sistemi. Övünç olmasın diye söylemiyorum. Şu an iPhone 17 milyar. Gaming PC'den pahalı. Almayın protesto edin siz de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum 1 sene önce 16 bin 500'e aldım RTX 2080 Super'li sistemi. Övünç olmasın diye söylemiyorum. Şu an iPhone 17 milyar. Gaming PC'den pahalı. Almayın protesto edin siz de.
Şuan RTX 2080’li PC ne kadar kardeşim? Geçen senenin PC fiyatıyla bu senenin iPhone fiyatını kıyaslıyorsun. Sıkıntılar var herhalde. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı