Apple'da kargo bulunamadı gözükmesi

Glock

Kilopat
Daha fazla  
Apple sitesinden ürün sipariş verdim ve bugün kargoya verildi diyor, kargo takip dediğimde UPS sitesine atıyor ve "bu takip numarası için gönderi ayrıntılarını bulamadık" diyor.

Normal mi beklememi gerekli teslimatı 20 Temmuz diyor Apple.

Apple sitesinden ürün sipariş verdim ve bugün kargoya verildi diyor, kargo takip dediğimde UPS sitesine atıyor ve "bu takip numarası için gönderi ayrıntılarını bulamadık" diyor.

Paketi alan firma henüz giriş yapmamış da olabilir.
Sisteme giriş yapsa bile ana ekrana düşmemiş olabilir.
Müşteri hizmetlerini ararsanız anlık durumunu öğrenebilirsiniz.
Ve birkaç saat içerisinde de siz de kontrol edebilirsiniz.

UPS'in Türkiye'de iki tane web sitesi var yanlış bilmiyorsam sizi büyük ihtimal bu siteye yönlendiriyor, bir de buradan bakıp kontrol eder misiniz? Ben de Apple'dan ürün sipariş etmiştim ikinci web site üzerinden her şey görünüyordu.

Yine aynı şekilde bulunamamaktadır diyor. Ayrıca apple sitesinde "Ürününüz yola çıktı. Takip bilgileri kısa bir süre içinde gösterilecektir." diyor belki de bundandır.

Bu saatlerde sisteme düştü...

Son düzenleme:
Yine aynı şekilde bulunamamaktadır diyor. Ayrıca apple sitesinde "Ürününüz yola çıktı. Takip bilgileri kısa bir süre içinde gösterilecektir." diyor belki de bundandır.

Bu saatlerde sisteme düştü...
bir çözüm bulabildiniz mi ben de şu an aynı problemi yaşıyorum ve panik oldum biraz

Geri
Yukarı