Apple'ın yaptığı dolandırıcılık

İfade attım sonra geri aldım prim vermemek için. İnsanlar Windows cihazlara bile sonradan macOS kuruyor yazılım için. Söyleyeceklerim bu kadar.

Yazılımınızı ''kapalı bahçe'' yaparsanız bir zahmet daha stabil, daha güvenli olsun zaten. Sistem isteyen oyun oynayayım diyen kimseye Apple önerilmiyor zaten bu konuya bu tartışmaya gerek bile yok aslında.

Apple'i stabilite, güvenlik, destek ve bazı benim bile anlamadığım yazılım nedenlerinden dolayı multi milyoner şirketler alıyor.

Stabilite tamam da güvenlik ne alaka? macOS için Windows kadar olmasa da yeterince zararlı yazılım var.
Destek olarak özel destekten bahsediyorsanız orası doğru.
Şirketler de alıyor, ama Mac'lerin, IMac'lerin ve MacBook'ların ana hedefi normal kullanıcılar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hangi tür kullanıcılara hitap ettiğini bu videoda anlayabilir ve dinleyebilirsiniz.

...

Şu videolar her şeyi anlatıyor, gereksiz konu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geri
Yukarı