Applock videoları SD karta aktarma

ardayzr

Kilopat
Yer
One With the Force
Daha fazla  
Meslek
Metalurji ve Malzeme Mühendisi
Merhaba,
Applock uygulamamda birkaç adet video var telefon hafızasında yer kalmadığı için bunları SD karta nasıl transfer edeceğim? Uygulama ayarlarında gezindim ama dizini değiştirme ayarı göremedim.

@ardayzr, bilmiyorum o zaman, uygulamayı taşıyabilirsiniz ama uygulamanın içinde mi videolarınız yoksa depolamada ayrı bir yerde mi bilmiyorum (daha doğrusu uygulamayı tanımıyorum, ne tür video gizlenir ki telefonda ?)

@ardayzr, bilmiyorum o zaman, uygulamayı taşıyabilirsiniz ama uygulamanın içinde mi videolarınız yoksa depolamada ayrı bir yerde mi bilmiyorum (daha doğrusu uygulamayı tanımıyorum, ne tür video gizlenir ki telefonda ?)
Gizleme değil şu an yanımda bir bilgisayar yok orayada aktaramıyorum abimin düğün videolarını karışmasın diye applock a attım fakat telefona bir şey indiremiyorum o yüzden SD karta atmak istedim.

App'i taşıyabiliyorsan önce Video'ları App'ten çıkar, SD karta aktar, App'i SD'ye taşıdıktan sonra SD'deki Video'ları yeniden App'e taşı. Dosyaları yeniden kilitle yani.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı