Telefondaki verileri SD karta aktarmak

Ruveliusz

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar telefonum Samsung Galaxy J7 Prime telefonumda 2 GB felan resim var. Ayrıca spotify ise 2 GB'ye yakın yer kaplıyor. Bunları telefon belleğinden SD karta nasıl aktarabilirim? SD kart bomboş duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu içerik sana yardımcı olur umarım

Spotify'daki içeriği yerleşik ayarlardan taşıtabilirsin. App'ten yani. Diğer taşıma işini ise telefonunun yine yerleşik Dosyalarım uygulamasından el ile yapabilirsin. Taşınması gerektiğini düşündüğün içeriklerin hangi klasörlerin altında olduğunu biliyorsundur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu içerik sana yardımcı olur umarım
Malasef ben uygulamaları değil resimleri ve spotifyden inidirdiğim şarkıları atmak istiyorum. Ayrıca SD kart Dahilli bellek diye bur ayrım bulamadım.

Sent from my SM-G610F using Technopat mobile app

Spotify için üstte arkadaşın dediğini yapabilir resimler için ise şöyle bir yol izleyebilirsin.

Dosyalarım > cihaz hafızası > DCMI yada pictures artık resimlerin hangi klasör de ise üstüne basılı tutup sağ üstten daha fazla > taşı > SD card ' a diye taşırsan resimlerin geçmiş olur

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı