Appmodel runtime hatası

ardacaglayan

Hectopat
Merhabalar. Herhangi bir uygulamayı belirli bir süre tam ekranda kullandıktan sonra bu hatayı almaktayım. Sebebi nedir nasıl düzeltebilirim?

- <Event xmlns=" ">
- <System>
<Provider name="Microsoft-Windows-appmodel-runtime" guid="{F1EF270A-0D32-4352-BA52-DBAB41E1D859}" />
<Eventıd>65</eventıd>
<Version>0</version>
<Level>2</Level>
<Task>0</task>
<Opcode>0</opcode>
<Keywords>0x2000000000000001</keywords>
<Timecreated systemtime="2020-10-27T06:36:21.6970472Z" />
<Eventrecordıd>2572</eventrecordıd>
<Correlation />
<Execution processıd="17300" threadıd="17280" />
<Channel>Microsoft-Windows-AppModel-Runtime/Admin</Channel>
<Computer>ardacaqlayan</Computer>
<Security userıd="s-1-5-21-1738286143-3952006524-2383445626-1001" />
</System>
- <eventdata>
<Data name="errorcode">87</data>
<Data name="packagefullname">Windows</data>
</Eventdata>
</Event>

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece yazılımsal değil donanımsal sorunlar da var işlemci ısınıyor. Model farklı olduğuna emin isen garantiye gönderin veya laptop altındaki etiketleri resimleyip paylaşın.

Ağ aygıtın sorunlu gözüküyor.
GOG Galaxy, Nvidia, MSI Afterburner sorunlu gözüküyor. İntel sürücü bulucu yüklemişsin kaldır.
İllegal oyun indirmişsin ona yardımımız zaten olamaz.

Üstüne üstlük daha çıkmamış OS sürümünü kullanıyorsun.

@Murat5038 Hocam ben gönderdim seri numara, model numara ve model ismi girmişler ama arkadaş gibi dediği yerlere ben de baktım benim ki ile aynı yazıyor:D Sanırım anakart adı ve anakart modeli tanımadığı için gaming özelliklerini de kullanamıyor, fanlar rastgele dönüyor olup hızını ayarlayamıyor yazılımını kullanamadığı için:D IdeCenter B750 yazıyor bende de ve anakart modeli geçersiz yazıyor konuda ki arkadaşın gibi ben göndermiştim eksik bilgileri girilmemiş diye ama halen eksik var demek ki. Servis işini yapmıyor onu anladım. Dediğiniz gibi çalışıyorsa bilgisayar gönderiyorlar uğraşmıyorlar ya da bilmiyorlar.

Ağ aygıtın sorunlu gözüküyor.
Sorunu tam olarak gözüküyor mu ? Test sırasında birkaç program açıktı ondan kaynaklı olabilir mi yoksa?
Üstüne üstlük daha çıkmamış OS sürümünü kullanıyorsun.
20H2 resmi olarak çıktı. Bugün güncelledim. Update kısmında gözüküyordu.
GOG Galaxy, Nvidia, MSI Afterburner sorunlu gözüküyor.
Tüm Nvidia Sürücülerimi tekrar mı kurmamı tavsiye edersiniz?

Sorunu tam olarak gözüküyor mu ? Test sırasında birkaç program açıktı ondan kaynaklı olabilir mi yoksa?
Olamaz. Önceden de olan bir durum.
20H2 resmi olarak çıktı. Bugün güncelledim. Update kısmında gözüküyordu.
Hayır daha çıkmadı yavaş yavaş güncel sistemlere dağıtılıyor sadece. Stabilite olarak da daha bir iki ayı var.
Tüm Nvidia Sürücülerimi tekrar mı kurmamı tavsiye edersiniz?
Donanım düzgün çalışmadıktan sonra kurmanın bir anlamı yok. İdare ediyorsanız söylediklerimi silip Nvidia ve dahili GPU güncelleyebilirsin.
Servis işini yapmıyor onu anladım.
Yapmıyorsa iade edin.

Wifi kartının serviste test edildiği söylendi bana ve bir sorun bulunmadığı bildirildi. Tam olarak ne tür bir arızası var nasıl düzeltebilirim veya beni etkiler mi?

Geri
Yukarı