Appsearch.exe virüs mü?

OnurcanK34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Discord'u silip tekrar yükleyecektim. Sildim yükledim, hata verdi setup kurarken. Her neyse, appdatadan dosyasını silmeye kalktığımda program zaten açık dedi. Onun da çözümünü buldum, baktım hangi programdan kaynaklanıyor diye ve Appsearch.exe diye bir uygulamadan kaynaklanıyormuş. İnternetten araştırdım, bir sitede miner trojan virüsü diye belirtmişler. Temizlemek için ise bir antivirüs verdiler, onu yükledim. Taradı falan ve 4 tane bir şeyler buldu. Silinsin mi dedi, sile tıklayınca üye ol falan dedi ve para istedi. Her neyse, ben de Kaspersky'dan virüs taraması yapacağım şimdi. Acaba bu sitenin dedikleri doğru mu?

Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yapın. Pek çok appsearch.exe isimli uygulama olabilir hepsi virüs olacak diye bir şey yok ama görev yöneticisinde çok fazla kaynak kullanıyorsa muhtemelen virüs vardır.

Windows 10 kullanıyorsan endermanch'ın yaptığı Windows 10 MS dos'undan trusted installer olarak sil MS dos modunda uygulamalar izinsiz çalışamaz

Windows 10 kullanıyorsan endermanch'ın yaptığı Windows 10 MS dos'undan trusted installer olarak sil MS dos modunda uygulamalar izinsiz çalışamaz
Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yapın. Pek çok appsearch.exe isimli uygulama olabilir hepsi virüs olacak diye bir şey yok ama görev yöneticisinde çok fazla kaynak kullanıyorsa muhtemelen virüs vardır.
Windows 10 mu kullaniyorsun
Hepinize Teşekkür ederim

Kaspersky Virüs Taraması Yaptım Ve Bişey Çıkmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı