APU AMD işlemci önerisi

Zeuszeus2023

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Belki Yazılımcı
Ben bilgisayarının ekran kartsızda çalışabilmesini ıstiyorum ama ekran kartı çalıştırıp da kullanabilirim.
AMD Athlon 3000G vardı ama bu ekran kartı slotunu devre dışı bırakıyormuş.

Hem ekran özellikli hem ekran kartını engellemeyen bir AMD işlemci var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bilgisayarının ekran kartsızda çalışabilmesini ıstiyorum ama ekran kartı çalıştırıp da kullanabilirim.
AMD Athlon 3000G vardı ama bu ekran kartı slotunu devre dışı bırakıyormuş.

Hem ekran özellikli hem ekran kartını engellemeyen bir AMD işlemci var mıdır?
Hayır devre dışı bırakmıyor 3000G kendisini RX570 ile kullandım.

Bu sorun için BIOS'tan ayarlamayı denediniz mi? BIOS güncellemesi yapın.
Yapıldı.

Bence şu an ekran kartı alacak parası yok ve şu an APU bir işlemci alıp ileride ekran kartı ekleyecek. Öyle çok mantıklı.
Ekran kartım var. Ama iki sistemim olabilir. Yan sistemde güçlü birşeye ihtiyacım olmaz. Sadece ana kullandığım sistemde olabilir.

Neden illa dahili grafik birimli istiyorsunuz?
Ekran kartsızda çalışabilmesi için. 2 sistemim olursa illa birinde ekran kartı olmayacak.

Yapıldı.

Ekran kartım var. Ama iki sistemim olabilir. Yan sistemde güçlü birşeye ihtiyacım olmaz. Sadece ana kullandığım sistemde olabilir.

Ekran kartsızda çalışabilmesi için. 2 sistemim olursa illa birinde ekran kartı olmayacak.
3000G RX6400 kullanan bi arkadaşım var. Sanırım sorun işlemcide değil sizinle ilgili.

Hayır devre dışı bırakmıyor 3000G kendisini RX570 ile kullandım.
Peki ama benimkinde olmuyor. Asus amd radeon 200 series benimki.

3000G RX6400 kullanan bi arkadaşım var. Sanırım sorun işlemcide değil sizinle ilgili.
Bilgisayarcı bakıyor şuan benim sisteme ve o dedi. Başka işlemci taktığında kullanılabiliyor ama onu takınca olmuyormuş. Sonra internetten aramış ve ekran kartı slotunu kapattığını öğrenmiş.

Peki ama benimkinde olmuyor. Asus amd radeon 200 series benimki.

Bilgisayarcı bakıyor şuan benim sisteme ve o dedi. Başka işlemci taktığında kullanılabiliyor ama onu takınca olmuyormuş. Sonra internetten aramış ve ekran kartı slotunu kapattığını öğrenmiş.
3000G'den görüntü alın BIOS'a girin onla alakalı bir ayar vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı