APU işlemci önerisi

şahin123456

Hectopat
Daha fazla  
Valorant ve LoL oynadığım da düşük ayarlarda CPU kullanımı %100 olmayan en ucuz Intel ve AMD işlemci önerir verir misiniz? Daha önceden 2200G ve 3200G işlemci kullandım. CPU kullanımı sürekli %100 oluyordu. Bana bu sıkıntıyı yaşatmayacak işlemci önerir misiniz? Veya tüm APU işlemciler böyle mi?
Sistem 2x8 3200MHz CL16 olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarları düşüğe çektiğin zaman zaten yük işlemciye biner, ki bahsettiğin işlemcilerden daha uyguna adam akıllı bir APU bulamazsın. Ayrıca %100 işlemci kullanımı olması bir tık zor, arkada başka bir şeyin CPU'ya yük bindirmediğine emin misin?

Ayarları düşüğe çektiğin zaman zaten yük işlemciye biner, ki bahsettiğin işlemcilerden daha uyguna adam akıllı bir APU bulamazsın. Ayrıca %100 işlemci kullanımı olması bir tık zor, arkada başka bir şeyin CPU'ya yük bindirmediğine emin misin?
Sadece oyun oynarken %100 olduğuna eminim. Arkada başka bir şey açamıyorum istesemde. Çünkü %100sw İşlemci donuyor. Ayarları düşüşe aldığımda işlemciye yük bindiğini biliyorum. Ana bu demek değildirki %100 olacak. %60 olur %70 olur ama %100 olmasın. Apu işlemcilerin %100 olmak zorunda mı? 4 çekirdek İşlemci kullandım ikiside %100 kullanıyor. Çekirdek mi yükseltmem lazım acaba?
Düşük ayarlarda bütün apular %100 mü oluyor? Ben düşük ayarlarda %100 olamayan bir işlemci arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı