APU işlemci önerisi

şahin123456

Hectopat
Daha fazla  
Valorant ve LoL oynadığım da düşük ayarlarda CPU kullanımı %100 olmayan en ucuz Intel ve AMD işlemci önerir verir misiniz? Daha önceden 2200G ve 3200G işlemci kullandım. CPU kullanımı sürekli %100 oluyordu. Bana bu sıkıntıyı yaşatmayacak işlemci önerir misiniz? Veya tüm APU işlemciler böyle mi?
Sistem 2x8 3200MHz CL16 olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarları düşüğe çektiğin zaman zaten yük işlemciye biner, ki bahsettiğin işlemcilerden daha uyguna adam akıllı bir APU bulamazsın. Ayrıca %100 işlemci kullanımı olması bir tık zor, arkada başka bir şeyin CPU'ya yük bindirmediğine emin misin?

Sadece oyun oynarken %100 olduğuna eminim. Arkada başka bir şey açamıyorum istesemde. Çünkü %100sw İşlemci donuyor. Ayarları düşüşe aldığımda işlemciye yük bindiğini biliyorum. Ana bu demek değildirki %100 olacak. %60 olur %70 olur ama %100 olmasın. Apu işlemcilerin %100 olmak zorunda mı? 4 çekirdek İşlemci kullandım ikiside %100 kullanıyor. Çekirdek mi yükseltmem lazım acaba?
Düşük ayarlarda bütün apular %100 mü oluyor? Ben düşük ayarlarda %100 olamayan bir işlemci arıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…