APU-SEA Ryzen 5 4650G sistem alınır mı?

6100TL tutuyor bu sistem sırf kasa PSU anakart gibi ara parçalarında fiyatı arttığı için APU toplamak biraz zor olur 4650G'nin falanda çok fiyatı arttı o yüzden attığınız sistemi almanızı önerdim hocam aldıktan sonra PSU satıp değiştirseniz yeter.

6100TL tutuyor bu sistem sırf kasa PSU anakart gibi ara parçalarında fiyatı arttığı için APU toplamak biraz zor olur 4650G'ninfalanda çok fiyatı arttı o yüzden attığınız sistemi almanızı önerdim hocam aldıktan sonra PSU satıp değiştirseniz yeter.
Haklısınız sanırım toplamak pek mantıklı değilmiş. Benim korktuğum psu değiştirirken kabloları yanlış bağlamak.

Haklısınız sanırım toplamak pek mantıklı değilmiş. Benim korktuğum PSU değiştirirken kabloları yanlış bağlamak.

Hocam YouTube'da PSU kablolamanın birçok videosu var oradan bakarak rahatlıkla yapabilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video izleyerek yaparsınız bence hocam.
Hocam YouTube'da PSU kablolamanın birçok videosu var oradan bakarak rahatlıkla yapabilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim. Sistemi alırken 500 GB m2 ssd'yi seçsem 5600 TL oluyor. O şekilde alınır mı? Psu 'yu birkaç ay içinde değiştiririm. Sizce nasıl olur?

Teşekkür ederim. Sistemi alırken 500 GB M.2 SSD'yi seçsem 5600 TL oluyor. O şekilde alınır mı? PSU'yu birkaç ay içinde değiştiririm. Sizce nasıl olur?

Olur hocam dediğiniz şekilde.

Geri
Yukarı