APU-SEA Ryzen 5 4650G sistem alınır mı?

ForzaX

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Hatay
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sizce bu sistem alınır mı? PSU değiştirilmeli biliyorum. Ama beni ne kadar götürür bu PSU? ViewSonic 144 Hz olan monitör ile birlikte alacağım toplam 7200 TL oluyor.

@messinicocugu
@Emma Stone
@Rustin Cohle

@messinicocugu
@Emma Stone
@Rustin Cohle

@messinicocugu
@Emma Stone
@Rustin Cohle

Alınabilir , ne kadar götüreceği oynayacağın oyunlara bağlı yeni nesil oyunlarda FSR ile 2 yıl anca götürür.
Valorant , Pubg Mobile , GTA 5 gibi oyunlar oynayacağım. Belki bazı hikayeli oyunları oynarım. Onun dışında yazılım öğrenmek istiyorum. IDLE, Visual Studio , Unity , Unreal Engine gibi programları kaldırır mı?

Valorant, PUBG Mobile, GTA 5 gibi oyunlar oynayacağım. Belki bazı hikayeli oyunları oynarım. Onun dışında yazılım öğrenmek istiyorum. IDLE, Visual Studio, Unity, Unreal Engine gibi programları kaldırır mı?

Dediğin işler için genel olarak yeterli gelir.

Dediğin işler için genel olarak yeterli gelir.
Teşekkür ederim.

Apu-sea sistem aklımdaydı ancak kasa ve psu'dan kısılmış, ssd de sata idi. 8k bütçeye monitör dahil sistem toplamak istiyorum. Monitör 144 hz olsun. 5600g sistem toplasak iyi olur sanırım. @messinicocugu

Son düzenleme:
Alınabilir, ne kadar götüreceği oynayacağın oyunlara bağlı yeni nesil oyunlarda FSR ile 2 yıl anca götürür.

Bende 4650G APU sistem kullanıyorum driver ve BIOS güncel olmasına rağmen hiçbir oyunda FSR seçeneğini görmedim bunun nedeni nedir? Battlefield 5, Far Cry 5, Stray gibi oyunlarda FSR göremedim.

Bende 4650G APU sistem kullanıyorum driver ve BIOS güncel olmasına rağmen hiçbir oyunda FSR seçeneğini görmedim bunun nedeni nedir? Battlefield 5, Far Cry 5, Stray gibi oyunlarda FSR göremedim.

Bilemiyorum hocam olması lazım Intel'in eski APU'larında bile açılabiliyor.

Hocam bu sistem yerine 8K bütçeyle monitör dahil sistem toplayabilir misiniz?

İkinci el alınmadığı sürece bu sistemle aynı performansı veren bir sistem toplanır hocam yine de toplayayım mı?

İkinci el alınmadığı sürece bu sistemle aynı performansı veren bir sistem toplanır hocam yine de toplayayım mı?
Hocam baktığımda 4650g ile 5600g arasındaki fiyat farkı çok az. Daha iyi marka psu da alınabilir. Bu arada ssd eklemeyin elimde var.

Yeni konular

Geri
Yukarı