APU sistem önerisi

osman5123

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba bütçem çok limitli (3500) TL)... Gamegaraj'in bu sistemini almayı düşünüyorum:

Pollux 3APU | Game Garaj

RAM'i *2 yapıp bu SSD'yi almayı düşünüyorum:

https://www.akakçe.com/ssd/en-ucuz-...bu240gs25r-2-5-sata-3-0-fiyatı,444021938.html

OC falan yapmayacağım, Fortnite, Among Us ve okul için olacak o yüzden A320 anakarti tercih ettim. Ileride GTX 1650 ya da 1060 almayı düşünüyorum, o zamana kadar Vega 11'le idare ederim.

Ne düşünüyorsunuz? Ileride darboğaz yapar mi?

Hocam, fazla fiyat farkı yok. Anakartı S2H yapabilirsiniz. Daha iyi olur. Link açılmıyor. Bu nedenle SSD'yi göremedim. Belki bende açılmıyor olabilir. Gören arkadaşlar yorum yapar.

Hocam Ryzen 5 3400G işlemcin stoklara gelmesini bekleyin. Ayrıca anakart modelini S2H yapın. Bütçeniz el veriyor anakart modelini S2H olarak değiştirmeye. SSD modelini çıkartıp dediğiniz gibi Patriot Burst 240 GB SSD modelini satın alın. @Yener K. Yener abi SSD modeli Netac N535S. Yani vasat üstü bir ssd modeli.

Hocam Ryzen 5 3400G işlemcin stoklara gelmesini bekleyin. Ayrıca anakart modelini S2H yapın. Bütçeniz el veriyor anakart modelini S2H olarak değiştirmeye. SSD modelini çıkartıp dediğiniz gibi Patriot Burst 240 GB SSD modelini satın alın. @Yener K. Yener abi SSD modeli Netac N535S. Yani vasat üstü bir ssd modeli.
Peki ileride almayi dusundugum ekran kartlari darbogaz yapar mi? (gtx 1650 super ya da gtx 1060)

Geri
Yukarı