APU sistemde çift monitör kullanılabilir mi?

Efeg06

Decapat
Daha fazla  
AMD Ryzen 5600G işlemci var, anakart olarak da MSI B450M-A Pro Max 4133MHz.
Bir adet HDMI bir adet DVI bağlantısı var sistemin, APU sistemdir. Şimdi ben HDMI girişi kullanıyorum, ana monitörümde DVI VGA dönüştürücü alıp eski monitörümü 2. monitör yapabilir miyim?
Çift monitör kullanmak istiyorum ve FPS kaybı yaşar mıyım?

Bir adet HDMI bir adet DVI bağlantısı var sistemin, APU sistemdir. Şimdi ben HDMI girişi kullanıyorum, ana monitörümde DVI VGA dönüştürücü alıp eski monitörümü 2. monitör yapabilir miyim?
Kullanılır diye biliyorum ama fps kaybı ne yaptığınıza göre değişir

Evet, yapabilirsiniz. Sorun cikartmayacaktir.
FPS kaybi 2. monitore vereginiz yuke gore degisir.

Evet yapabilirsin. FPS kaybı 2. monitörü ne amaçla kullanacağına bağlı. Kendim çift ekran kullanıyorum mesela DC açıkken düşmüyor ama YouTube'dan video açıkken fark edilir şekilde düşüyor.

Evet yapabilirsin. FPS kaybı 2. monitörü ne amaçla kullanacağına bağlı. Kendim çift ekran kullanıyorum mesela DC açıkken düşmüyor ama YouTube'dan video açıkken fark edilir şekilde düşüyor.

Yok kanka sadece DC, Spotify, falan filan YouTube'da ne kadar düşürüyor? Bir şey daha demek istiyorum Valorant'ta kaç FPS alıyorsun?

Yok kanka sadece DC, Spotify, falan filan YouTube'da ne kadar düşürüyor? Bir şey daha demek istiyorum Valorant'ta kaç FPS alıyorsun?

Valorant oynamıyorum. LoL oynarken 15-20 FPS düşürüyor. Sende daha azda düşebilir. İşlemcinin ve ekran kartın benimkinden daha güçlü.

Geri
Yukarı