APU sistemde çift monitör kullanılır mı?

Sinanozgur0101

Centipat
Daha fazla  
Sistemim:
R3 3200G.
A320M S2H.
Xigmatek cyclops Black kasa 650W PSU.
8 GB 2666MHz CL15 tek kanal RAM(biliyorum çift kanal olması gerekiyor ama elimde değil)
1.monitör AOC G2260VWQ6.
2.monitör modelini bilmiyorum(VGA girişi var)

Bu sistemde çift monitör kullanabilir miyim 1.monitör zaten kasaya bağlı kasada 2.bir DVI giriş var.

Takılır takılmasına ama oyun performansı çok düşer amacınız oyun değil ise alınabilir.

Takılır takılmasına ama oyun performansı çok düşer amacınız oyun değil ise alınabilir.

Yani 1.monitörde oyun olacak 2.monitörde Chrome DC Spotify falan.
Oyun vb oynamayacaksanız iki monitör kullanabilirsiniz. Bir sorun oluşturmaz.

Peki dönüştürücü lazım mı çünkü benim 2.monitörün kablosu VGA kablosu ama kasada 2.giris olarak DVI girişi var.
Dönüştürücü için link atarsanız çok sevinirim.

Yani 1.monitörde oyun olacak 2.monitörde Chrome DC Spotify falan.

Peki dönüştürücü lazım mı çünkü benim 2.monitörün kablosu VGA kablosu ama kasada 2.giris olarak DVI girişi var.
Dönüştürücü için link atarsanız çok sevinirim.
DVİ dışında hiç bir çıkış yok mu anakrtta öyle ise mecburen dönüştürücü lazım. Kendim kullanmadığım için bir dönüştürücü atmam. Kendi kullanmadığım ürünü önermem ama genelde hepsi iş görüyor.

DVI dışında hiçbir çıkış yok mu anakrtta öyle ise mecburen dönüştürücü lazım. Kendim kullanmadığım için bir dönüştürücü atmam. Kendi kullanmadığım ürünü önermem ama genelde hepsi iş görüyor.

1 tane de HDMI girişi var.
DVI dışında hiçbir çıkış yok mu anakrtta öyle ise mecburen dönüştürücü lazım. Kendim kullanmadığım için bir dönüştürücü atmam. Kendi kullanmadığım ürünü önermem ama genelde hepsi iş görüyor.

Bu nasıl olur acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun performansı çok düşmez. Ancak 5 FPS, bahtsız bedevi payı 10 FPS.

Geri
Yukarı