APU sistemde harici ekran kartı kullanma sorunu

Jy Wollep

Decapat
Merhaba öncelikle. AMD A10-7890K işlemcim ve ASUS RX 560 2 GB ekran kartım var. Benim monitörüm VGA uyumlu, kasa HDMI. VGA/HDMI dönüştürücü aldım kullanabilmek için. Şimdi kasamda iki tane HDMI yeri var. AMD Radeon Settings'den driver güncelledim, siyah ekran verdi bilgisayar. Düşündüm acaba neden bu sorun. HDMI'ı çıkarttım diğer ikinci takılabilir yere taktım ekran geldi. Neyse, AMD Radeon Settings'e giriyorum, ekran kartım display bölümünde, işlemcinin olduğu grafik kartını kullanıyor. Ekran kartını seçemiyorum. Oyunlarda çok fazla kasıyor. Sorum şu ki, bu siyah ekran hatasını nasıl giderebilirim veya RX 560 ekran kartına nasıl geçebilirim? Bu girişlerin ne farkı var?

(Güncellemeden önce siyah ekran vermiyordu.)
(Clean install yaptım.)
Kısacası HDMI'ı işlemcinin olduğu yere takıyorum, görüntü geliyor. Ekran kartının olduğu yere takıyorum siyah ekran veriyor. Çok ilginç şeyler oluyor şu an kurcaladım, işlemciyi disable yaptım Device Managment'tan, işlemcinin olduğu yer gitti. HDMI'ı GPU'nun olduğu bölüme taktım, siyah ekran kalktı.

display.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam sonuçları söyleyeceğim :) Teşekkürler ilgilendiğiniz için bu arada.
İşe yaramadı. Zaten yüklü yazdı tekrardan clean install yaptım. Sonuç: birşey değişmedi.
Yardimci olacak yok mu acaba

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı