APU sistemde Thermaltake Toughram RAM üzer mi?

İşinizi görür ve kaliteli RAM'lerdir. DDR5'in adım adım geldiğini düşünürsek kullanmaya devam edin. Hiç dert etmeyin.

Evet haklısınız tek yaptığım hatamın bile bile anakartı pahalı almam oldugunu düşünüyorum keşke almasaydım ama ne yapalım iş işten geçti ama düşünüyorum şu zamanda bile DDR3'lü sistemler var. DDR4 hale yeni bir en az 2-3 senesi var.

@Estetikci

Aslında kaliteli bir anakart almakta sorun yok. Belirli bir zamandan sonra APU'dan vazgeçip harici ekran kartlı bir sistem kurmak istediğinizde üst seviye bir işlemci için altyapınız sağlam olacaktır.

Evet aslında pişman değildim anakart güzel ama DDR5 RAM'lerin ve AM5 soketin çıkma arefesindeyken hata yaptım gibime geliyor. Aslında 1 sene var.
İyi bir seçim yapmışsınız. Güle güle kullanın.
Çok teşekkür ederim. 😊

@Estetikci

Bunun sonu yok aslına bakarsanız. Teknolojide sürekli bir atılım mevcut ve bugün aldığınız şey, yarın eskimiş hale geliyor. Şimdilik arkanıza yaslanıp keyfini çıkarmak lazım. 👌

Çok haklısınız. Kaç gündür içimi kemiriyordu teşekkür ederim, içimi ferahlattınız.😇

Çok haklısınız. Kaç gündür içimi kemiriyordu teşekkür ederim, içimi ferahlattınız.😇
RAM'leriniz kaliteli içiniz rahat olsun en azından LPX almamışsın bu sizi çok rahat ferahlatabilir, Ballistix önermemizin sebebi içlerinde kesin olarak Micron E-Die barındırması bu sayede hız aşırtma kapasiteleri çok kuvvetli.

Geri
Yukarı