APU sisteme 3500 TL'ye CPU ve GPU önerisi

Ekran kartını sıfır almak istiyorum 1050 Ti yanına R5 3500X veya R5 3600 alsam nasıl olur
Süper olur R5 3600 iyi bir işlemci ileriye dönük olur. R5 3500x ile aralarında çok fark yok diye biliyorum ama bütçe varsa R5 3600 alın.
1050 Ti'ye o kadar para vermek mantıksız artık.
Bu bütçede alabileceği başka bir şey yok. Oturduğunuz yerden konuşmak kolay. Bize bir ekran kartı gerek, bütçemiz bu ve bu bütçede en ideal kart GTX 1050 Tİ. Ona bakılırsa RTX kartlara da o kadar para vermek mantıksız.

Süper olur R5 3600 iyi bir işlemci ileriye dönük olur. R5 3500X ile aralarında çok fark yok diye biliyorum ama bütçe varsa R5 3600 alın.

Bu bütçede alabileceği başka bir şey yok. Oturduğunuz yerden konuşmak kolay. Bize bir ekran kartı gerek, bütçemiz bu ve bu bütçede en ideal kart GTX 1050 Ti. Ona bakılırsa RTX kartlara da o kadar para vermek mantıksız.

Önce ekran kartını almak istesem 1050 Ti darboğaz yapar mı?

Hayır kullanan var.

İlgin için çok teşekkür ederim bu şekilde yapacağım.
Süper olur R5 3600 iyi bir işlemci ileriye dönük olur. R5 3500X ile aralarında çok fark yok diye biliyorum ama bütçe varsa R5 3600 alın.

Bu bütçede alabileceği başka bir şey yok. Oturduğunuz yerden konuşmak kolay. Bize bir ekran kartı gerek, bütçemiz bu ve bu bütçede en ideal kart GTX 1050 Ti. Ona bakılırsa RTX kartlara da o kadar para vermek mantıksız.

Size de çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz.

Geri
Yukarı