APU Sisteme Sonradan Ekran Kartı Takviyesi Sorun Yaşatır Mı?

Faruk Emir

Decapat
Merhaba dostlar, ben dün Pollux 3APU | Game Garaj bu linkteki bilgisayarı sipariş ettim. Sonradan örneğin RX 570 gibi ekran kartı takviye etmek isterim bir sorun yaşatır mı? Bilgisayar ve RAM'i 16 yapmayı hedefliyorum sonradan. Bu attığım bilgisayarın oyun testini bulamadım APU sistem ve sizce Valorant, CS:GO, GTA V gibi oyunlarda ne kadar FPS alır tahminen? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostum ben de aynı sistemi satın aldım sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Yakında 16GB Ram'e upgrade edeceğim zaten. Şuan hiçbir sıkıntı yok GTA5, CS, Witcher 3 gibi oyunları çok rahat oynadım ama 16GB Ram her zaman iş görür özellikle apu olduğu için :)

O APU gerçekten sağlam bir APU. Bende Athlon 200GE var ve CS:GO, GTA V, Valorant cayır cayır oynatıyor. Fakat RAM' i 16 GB yapmanı ve BIOS' tan APU' ya 2 GB RAM vermeni kesinlikle öneririm.

Merhaba dostlar, ben dün Pollux 3APU | Game Garaj bu linkteki bilgisayarı sipariş ettim. Sonradan örneğin RX 570 gibi ekran kartı takviye etmek isterim bir sorun yaşatır mı? Bilgisayar ve RAM'i 16 yapmayı hedefliyorum sonradan. Bu attığım bilgisayarın oyun testini bulamadım APU sistem ve sizce Valorant, CS:GO, GTA V gibi oyunlarda ne kadar FPS alır tahminen? Cevaplarınızı bekliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• EAA172B7-2736-408C-A559-99EBFD260DAC.png
    EAA172B7-2736-408C-A559-99EBFD260DAC.png
    235,8 KB · Görüntüleme: 35

Yeni konular

Geri
Yukarı