APU sistemler nasıldır?

Sonuçta kargoya verecekler. Tabii ki gelir. Ama İstanbul dışı 1-2 gün gecikebilir. Sen yine de istersen bu numaralardan birini arayıp bilgi alabilirsin.

0216 532 1 532 - 0216 532 2 532

Sonuçta kargoya verecekler. Tabii ki gelir. Ama İstanbul dışı 1-2 gün gecikebilir. Sen yine de istersen bu numaralardan birini arayıp bilgi alabilirsin.

0216 532 1 532 - 0216 532 2 532
Kardeş dedim gibimi Parçaları yazıyom parçaları birleştirip sistemi kurup montajlıyıp öylemi getiriyolar ?

Evet dostum. Sistemin montajını yapıp öyle gönderiyorlar. İşletim sistemini ve driverları kurup kurmadıklarını bilmiyorum. Arayıp sorarsan daha iyi bilgi alabilirsin. İşletim sistemi eklemezsen doğal olarak kurmazlar. Elinde işletim sistemin varsa boşuna para ödeme kurup gönderdikleri zaman formatını falan kendin halledersin. Basit işlem onlar.

Evet dostum. Sistemin montajını yapıp öyle gönderiyorlar. İşletim sistemini ve driverları kurup kurmadıklarını bilmiyorum. Arayıp sorarsan daha iyi bilgi alabilirsin. İşletim sistemi eklemezsen doğal olarak kurmazlar. Elinde işletim sistemin varsa boşuna para ödeme kurup gönderdikleri zaman formatını falan kendin halledersin. Basit işlem onlar.
Kardeş peki güvenilir mi ?
Güvenilir siteleri yazarmısın pc toplama
İşletim sistemi olarak ne önerirsin ?

Kesinlikle Windows 10 Pro öneriyorum. Logomdan da anlaşılacağı üzere. :) Kendim kullanıyorum ve çok memnunum.

Sinerji'nin güvenilirliğine gelince açıkçası ben Vatan'dan bile daha çok güveniyorum. Hem fiyatı uygun hem de güvenilir olan nadir sitelerden birisidir. Daha önce alışverişim oldu. Sinerji'den 6-7 ay önce Anakart, İşlemci ve Ram alıp eski sistemimi güncelledim. Parçalar ertesi gün elime eksiksiz ulaştı ve sistem sorunsuz çalışıyor. Şuan o sistemden yazıyorum.

Hem fiyat olarak uygun hem de güvenilir diğer sitelerin linklerini aşağıda paylaşıyorum.
Akıllı PC Toplama Sihirbazı
Online Alışverişin Güvenli Adresi | WebdenAl.com
Sanal Tech - Online alışverişin vazgeçilmez adresi

Kesinlikle Windows 10 Pro öneriyorum. Logomdan da anlaşılacağı üzere. :) Kendim kullanıyorum ve çok memnunum.

Sinerji'nin güvenilirliğine gelince açıkçası ben Vatan'dan bile daha çok güveniyorum. Hem fiyatı uygun hem de güvenilir olan nadir sitelerden birisidir. Daha önce alışverişim oldu. Sinerji'den 6-7 ay önce Anakart, İşlemci ve Ram alıp eski sistemimi güncelledim. Parçalar ertesi gün elime eksiksiz ulaştı ve sistem sorunsuz çalışıyor. Şuan o sistemden yazıyorum.

Hem fiyat olarak uygun hem de güvenilir diğer sitelerin linklerini aşağıda paylaşıyorum.
Akıllı PC Toplama Sihirbazı
Online Alışverişin Güvenli Adresi | WebdenAl.com
Sanal Tech - Online alışverişin vazgeçilmez adresi
En çok hangisini öneriyosun

Dediğim gibi ben Sinerji'yi öneriyorum. Diğerlerinden alışveriş yapmadığım için bir şey diyemem ama forumda bu sitelerden alışveriş yapan çok arkadaş oldu. Memnun kaldılar, güvenilir dediler. Ben ondan dolayı kefil oldum. Arama yapabilirsin forumda istersen. Zaten bilen arkadaşlar da cevap verir umarım. Ben en çok Sinerji'yi öneriyorum tercih senin.

APU içeriğinde ki birimlerden CPU (işlemci) ve GPU (grafik birimi) birbirinden bağımsız çalışır. Yani ömrünün kısa olması gibi bir durum olmaz sanırım. Fakat tereddütlerin varsa (tereddütlerin olmasa bile) ben yinede X4 860K'lı bir sistem öneriyorum. FX serisine yaklaşma. Athlon'un hem şimdi hem gelecekte sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Zaten APU'nun içerisinde ki işlemcinin kendisi oluyor X4 860K (yanlış bilmiyorsam öyle olsa gerek). Sen sadece APU'nun içinden işlemciyi söküp, ayriyeten güçlü bir ekran kartı ile kombin edeceksin. Bu da seni APU'dan daha güçlü bir sistemin sahibi yapacak. Üstelik dediğim gibi fiyat olarak APU'dan daha uyguna gelebiliyor. Örnek teşkil etmesi için şu sisteme bir göz atabilirsin.

Eki Görüntüle 133631

Bütçene göre Ekran Kartını yükseltebilirsin.
Konuyu zıplatıyorum ama bu sistemi alayım mı bu fiyata daha iyisi olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı