Aquarius-3A-1650 sistem nasıldır?

MükreminT

Hectopat
Daha fazla  

Bu sistemi almayı düşünüyorum fakat işlemci konusunda düşük kalır mı acaba? Triple A (RDR2, GTA 5 vs. vs.) oyunları low-medium arası kasmadan oynatır mı?
Diğer değişebilen bileşenlerini önerebilirsiniz fakat 1-2 kademe olursa iyi olur. Bütçe kısıtlı ve ucuza önerebileceğiniz monitör, monitörüm olsa SSD veya işlemcide oynama yapabilirdim fakat monitör araya girince sıkıntı oldu.

Bahsettiğiniz oyunları low ayarlarda sağlıklı oynamak için ekran kartını GTX 1650 yerine 1650 Super olarak tercih etmenizde yarar var.

GTX 1650 ile GTA da yüksek ayarlar 80 FPS falan alıyorum gayet güçlü bir kart. İşlemci bir tık yükseltilebilir. Normalde 6000 TL falan yapıyorlardı 1650'li sistemleri, fiyatı gayet uygun. Zira GTA 8 GB RAM'in tamamını kullanıyor, + 8 GB RAM şiddetle almanızı öneriyorum. Hem FPS artar hem de bilgisayarın zorlanmaz.
Ve +59 TL verip Palit modelini almanızı öneriyorum. GDDR 6 bellek türüne sahip. INNO olan ise 5.
Overclock yapmayı düşünüyorsanız B450 anakart almanızı öneririm.

Son düzenleme:
GTX 1650 ile GTA da yüksek ayarlar 80 FPS falan alıyorum gayet güçlü bir kart. İşlemci bir tık yükseltilebilir. Normalde 6000 TL falan yapıyorlardı 1650'li sistemleri, fiyatı gayet uygun. Zira GTA 8 GB RAM'in tamamını kullanıyor, + 8 GB RAM şiddetle almanızı öneriyorum. Hem FPS artar hem de bilgisayarın zorlanmaz.
Ve +59 TL verip Palit modelini almanızı öneriyorum. GDDR 6 bellek türüne sahip. INNO olan ise 5.
Overclock yapmayı düşünüyorsanız B450 anakart almanızı öneririm.

Neo 3A-1650 - Game Garaj arkadaşım bakıyor Ryzen 5 16 GB güncellemesi ile önerir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı