Aquarius 3T sistem alınır mı?

Klued

Femtopat
Daha fazla  
10000 TL'ye kasa arayışındayım. Aquarius 3T mantıklı geldi. GTX 1650 ve 16 GB RAM özelleştirmesi ile alınır mı?

10.000 TL bütçe ile GTX 1650 sistem almak mantıklı olmaz hocam. Bundan birkaç hafta önce RTX 3060 sistem 9.999 TL fiyata satılıyordu. Şu an GTX 1660 Ti veya GTX 1660 Super sistem olmalı bu fiyata.

10000 TL'ye kasa arayışındayım. Aquarius 3T mantıklı geldi. GTX 1650 ve 16 GB RAM özelleştirmesi ile alınır mı?
kur dolasıyla fiyatlarda sıkıntı var şuan hocam. ama illa sıfır almana gerek yok bana sorarsan garantili temiz ürün bul al bence. Letgodan vs araştırmanı öneririm

Birkaç hafta sonra aynı bütçeye RX560'lı sistem görmek de ihtimal dahilinde. İlla ki yeni sistem arıyorsan GTX 1650'li sistem de düşünülebilir. En azından işlemci tarafında daha güncel bir sistem bakmak iyi olur yine de.

10.000 TL bütçe ile GTX 1650 sistem almak mantıklı olmaz hocam. Bundan birkaç hafta önce RTX 3060 sistem 9.999 TL fiyata satılıyordu. Şu an GTX 1660 Ti veya GTX 1660 Super sistem olmalı bu fiyata
Kanka çoğu firma stoklarını kapadı dolar yüzünden daha çok artabilir beklemek mantıklımı bilmiyorum
kur dolasıyla fiyatlarda sıkıntı var şuan hocam. ama illa sıfır almana gerek yok bana sorarsan garantili temiz ürün bul al bence. Letgodan vs araştırmanı öneririm
2 el istemiyorum hocam firma faturası lazım
Biraz daha bekle F/P sistemler çıkacaktır.
Emin misiniz çünkü önceki hafta 10000 olan sistem 20000 TL şuan

Anladım hocam adına fatura kesilmesi lazımsa ayrı mesele. Ama garantili faturalı ürünler de var illaki bulursun yani demek istediğim o aslında.

Geri
Yukarı