Aquarius 5AD alınır mı?

Daha fazla  
Herkese merhaba. 3 gün önce şu sistemi satın aldım.
Gamepower sendo mouse hediyesi ile birlikte gayet güzel görünüyordu. İleride harddisk ve RAM takviyesi yapabilirim. Overclock yapmayacağım için A320'nin sıkıntı yaratacağını sanmıyorum.

Dün ise şu sistemi gördüm. Hangisi daha iyi? Anakart ve ekran kartının markası çok iyi değil sanırım. Sizce iptal edip bunu mu almalıyım?

Herkese merhaba. 3 gün önce şu sistemi satın aldım.
Gamepower sendo mouse hediyesi ile birlikte gayet güzel görünüyordu. İleride harddisk ve RAM takviyesi yapabilirim. Overclock yapmayacağım için A320'nin sıkıntı yaratacağını sanmıyorum.

Dün ise şu sistemi gördüm. Hangisi daha iyi? Anakart ve ekran kartının markası çok iyi değil sanırım. Sizce iptal edip bunu mu almalıyım?
Hocam bu çok yanlış bir soru olmuş Alttaki yırtar atar yukardakini.

İndirimdeki 3900TL ile aldığını düşünüyorum. R5 1600 AF ile R5 2600 neredeyse aynı güçteler zaten 1600 AF RX580I rahatça besleyecek bir kart 240GB SSD az gelmezse gayet güzel sistem. SSD'yi 480GB yapacak olsanda aquarius 5ad ile aralarında 300 TL fark oluyor yine. İncehesap'taki sistemden şaşmamanı öneririm. DÜZELTME: İncehesap'taki bilgisayarın anakartı kötü bu arada onu değiştirirsen daha iyi olabilir.

bu çok yanlış bir soru olmuş Alttaki yırtar atar yukardakini.

Evet ancak üstteki sistem 3900 TL ayrıca 210TL'lik mouse hediyesi de var. Alttakinde SSD ve anakart daha iyi sanırım. İleride HDD tavsiyesi yaparsam sorun olmaz gibime geliyor. Ve GameGaraj'ın sisteminde markalar biraz daha kötü gibi.

5 1600 AF ile R5 2600 neredeyse aynı güçteler zaten 1600 AF RX580I rahatça besleyecek bir kart.

Eklemeyi unutmuşum özür dilerim, eğer alttakini alacak olsaydım zaten işlemciyi 1600 AF yapacaktım.
Gamegaraj yeni bir markadır illa hazır sistem mi almak istiyorsunuz.

Üstteki sistemi 3 gün önce satın aldığımı yazdım zaten, eğer değişmeye değecek ise iptal edip onu alayım mı diye sordum. Taksitle aldığım için hazır sistem olmak zorunda.

O halde fiyatlar değişir gamegarajdaki sistem İncehesap'taki sistemden 300TL daha ucuz oluyor İncehesap'taki sisteme B450 anakart ve 480GB SSD eklerseniz. Gamegaraj hakkında da pek bir şikayet yok. Rahat olabilirsiniz.

İncehesap'taki sistem 3900 lira ve 210 liralık mouse hediyesi var, hediyeyi saymazsak 3700 lira. İncehesap'taki B450M ile Gamegaraj'daki B450M'de aynı değil. Ayrıca İncehesap'taki ekran kartının markası daha iyi sanırım. PowerColor'ı ilk kez duydum. Gamegaraj'daki sistem de 4040 lira. 340 lira gibi bir fark var (İncehesap'taki hediyenin fiyatını çıkarınca).

İncehesap'taki sistem 3900 lira ve 210 liralık mouse hediyesi var, hediyeyi saymazsak 3700 lira. İncehesap'taki B450M ile Gamegaraj'daki B450M'de aynı değil. Ayrıca İncehesap'taki ekran kartının markası daha iyi sanırım. PowerColor'ı ilk kez duydum. Gamegaraj'daki sistem de 4040 lira. 340 lira gibi bir fark var (İncehesap'taki hediyenin fiyatını çıkarınca).
Anakartlar aynı değiller ama çok farklı oldukları söylenemez
Ekran kartı markasının oyun deneyimine etkisi olduğunu sanmıyorum
Bu durumda ben olsaydım ucuz olanı alırdım çünkü pek farkları yok

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı