Aquarius 5T-10 alınır mı?

Aorus? Bir FSP diyorlar, bir Aigo diyorlar. 80+ sertifikası da pek bir şey ifade etmiyor açıkçası. Aşağıya bırakacağım siteden bir sorgulayın sertifikasını. Hakkında pek bilgi olmayan bir PSU, ben olsam pek güvenmezdim ama siz bilirsiniz yine de.

Game Garaj dan aynı modelden satın aldım. Ve hem sistemimden hem de profesyonel anlayıştan çok memnun kaldım. Benim özelleştirmem şu şekilde oldu.

i5-10400F , 2x8 gb 3000 mhz ram , palit 1660 super gp oc

Size tavsiyem sisteminizde işlemciden kısmayın lütfen. Sizin de bildiğiniz gibi, 10100F 4 core+4 thread iken , 10400F 6 core + 6 thread. Oyunlarda geleceğe yönelik darboğaz yapmaması ve düşük ısıda stabil çalışması için çok fark ettiğini siz de araştırdığınızda göreceksiniz. Gerekirse RAM şimdilik 8 gb alın , aradaki tasarrufunuzla işlemcinizi üst seviye alın. İstediğiniz bir süre sonra RAM takviyesi yapabilirsiniz.

Şimdide hayırlı olsun dileklerimle. Sormak istedikleriniz olursa severek yardımcı olurum.
Aorus? Bir FSP diyorlar, bir Aigo diyorlar. 80+ sertifikası da pek bir şey ifade etmiyor açıkçası. Aşağıya bırakacağım siteden bir sorgulayın sertifikasını. Hakkında pek bilgi olmayan bir PSU, ben olsam pek güvenmezdim ama siz bilirsiniz yine de.
Güç kaynağı Aigo 650 Watt 80 Plus Bronze modeli. Distribütörleri oldukları bir ürün. Ürünle ilgili tüm bilgileri şeffaf bir şekilde verdikleri için güvenerek alınabilir.

Ben de sizin gibi fazlasıyla araştırdım. Sistem ve bileşenleriyle ilgili aklıma takılan tüm konularda internetteki tüm kaynaklardan yaklaşık 6 ay araştırıp iyice emin olmak istedim. Sizin de belirttiğiniz aynı sitedeki ürünün sayfası ise. Resimde de hem sizin hem de

@Salih_Emre

arkadaşımız için işaretledim.

https://clearesult5.sharepoint.com/sites/PLS/Shared Documents/Forms/AllItems.aspx?id=%2Fsites%2FPLS%2FShared Documents%2FNANJING HUAQI INFORMATION_EU650_650W_EU-555_Report 7-11-19%2Epdf&parent=%2Fsites%2FPLS%2FShared Documents&p=true&originalPath=aHR0cHM6Ly9jbGVhcmVzdWx0NS5zaGFyZXBvaW50LmNvbS86Yjovcy9QTFMvRVJVUFJxQVNFYjFJZ1pwV0dXTVFfX0lCX1J4RUhCOHlmUVFhOExFazhCa0YxZz9ydGltZT1BREJPeUF5eDJFZw

Dosya Ekleri

• power supply.jpg
    power supply.jpg
    99,5 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
GameGaraj'dan aynı modelden satın aldım. Ve hem sistemimden hem de profesyonel anlayıştan çok memnun kaldım. Benim özelleştirmem şu şekilde oldu.

i5-10400F, 2x8 GB 3000 MHz RAM, Palit 1660 Super gp OC.

Size tavsiyem sisteminizde işlemciden kısmayın lütfen. Sizin de bildiğiniz gibi, 10100F 4 Core+4 thread iken, 10400F 6 Core + 6 thread. Oyunlarda geleceğe yönelik darboğaz yapmaması ve düşük ısıda stabil çalışması için çok fark ettiğini siz de araştırdığınızda göreceksiniz. Gerekirse RAM şimdilik 8 GB alın, aradaki tasarrufunuzla işlemcinizi üst seviye alın. İstediğiniz bir süre sonra RAM takviyesi yapabilirsiniz.

Şimdide hayırlı olsun dileklerimle. Sormak istedikleriniz olursa severek yardımcı olurum.

Güç kaynağı aigo 650 Watt 80 Plus Bronze modeli. Distribütörleri oldukları bir ürün. Ürünle ilgili tüm bilgileri şeffaf bir şekilde verdikleri için güvenerek alınabilir.

Ben de sizin gibi fazlasıyla araştırdım. Sistem ve bileşenleriyle ilgili aklıma takılan tüm konularda internetteki tüm kaynaklardan yaklaşık 6 ay araştırıp iyice emin olmak istedim. Sizin de belirttiğiniz aynı sitedeki ürünün sayfası ise. Resimde de hem sizin hem de.

@Salih_Emre

Arkadaşımız için işaretledim.

https://clearesult5.sharepoint.com/sites/PLS/Shared Documents/Forms/AllItems.aspx?id=%2Fsites%2FPLS%2FShared Documents%2FNANJING HUAQI INFORMATION_EU650_650W_EU-555_Report 7-11-19%2Epdf&parent=%2Fsites%2FPLS%2FShared Documents&p=true&originalPath=aHR0cHM6Ly9jbGVhcmVzdWx0NS5zaGFyZXBvaW50LmNvbS86Yjovcy9QTFMvRVJVUFJxQVNFYjFJZ1pwV0dXTVFfX0lCX1J4RUhCOHlmUVFhOExFazhCa0YxZz9ydGltZT1BREJPeUF5eDJFZw

Çok sağ olun 1 hafta içerisinde bu sistemi almayı düşünüyorum aklımdaki özelleştirmelerim işlemciyi 10400F yapıp anakartı ASUS Prime yapacağım RAM'i ise ileride ekleyeceğim.

Çok sağ olun 1 hafta içerisinde bu sistemi almayı düşünüyorum aklımdaki özelleştirmelerim işlemciyi 10400F yapıp anakartı ASUS Prime yapacağım RAM'i ise ileride ekleyeceğim.
Çok isabetli karar vermişsiniz. Hayırlı olsun şimdiden, güle güle kullanın yeni bilgisayarınızı o zaman.
Sistemi satın aldınız mı ? Eğer aldıysanız ilk tecrübeleriniz nasıl ?

Kendimin de kullandığım sistemin sizdeki ilk izlenimleri nelerdir. Merak ettim.😊

Son düzenleme:

Geri
Yukarı