Aquarius 5T11 RTX 3060 sistem alınır mı?

Nohara Rin

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, uzun vadeli iyi bir bilgisayar toplamak için RTX 3060'lı bir kart düşünüyorum. Piyasayı takip ettiğim süre zarfında hemen hemen aynı gördüm piyasayı. Bulmuş olduğum f/p sistemler ise şunlardır:

Rtx değil ama fiyatı yakın bir sistem olarak şu gözüme çarptı:

Sizlerin bu konu hakkında ki görüşünüz nedir, nasıl bir sistem toplamalıyım veya bu attıklarımdan daha iyi diyeceğiniz sistem varsa, bilgilendirirseniz çok sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Palit'in ekran kartları cayır cayır yanıyor. Ayrıca Red Devil modeli 6600 XT için en iyi modellerden birisi. Kesinlikle 6600 XT'li sistemi öneririm.

Ben de alıcam bu kasayı rtx 3060 rx e göre dlss ve rtx özelliği yönünden dolayı çok daha iyi
3060'la RT'yi düzgün kullanabileceğini mi düşünüyorsun? Ayrıca DLSS desteği oynayacağımız tüm oyunlara gelene kadar bu kasa tarih olur zaten. DLSS'in şuan için açtığı FPS farkını da 6600'ün saf güç fazlalığı kapatıyor zaten.
6600 XT yanına o işlemci nasıldır peki
İyi gibi hocam alınabilir ama siz 6600'lü sistemi yeni bir konuda açıp daha iyi bir öneriniz var mı diye sorabilirsiniz.

Son düzenleme:
3060'la RT'yi düzgün kullanabileceğini mi düşünüyorsun? Ayrıca DLSS desteği oynayacağımız tüm oyunlara gelene kadar bu kasa tarih olur zaten. DLSS'in şuan için açtığı FPS farkını da 6600'ün saf güç fazlalığı kapatıyor zaten.

İyi gibi hocam alınabilir ama siz 6600'lü sistemi yeni bir konuda açıp daha iyi bir öneriniz var mı diye sorabilirsiniz.
teşekkürler hocam öneri için :)

Ben de alacağım bu kasayı RTX 3060 RX e göre DLSS ve RTX özelliği yönünden dolayı çok daha iyi

3060'la RT'yi düzgün kullanabileceğini mi düşünüyorsun? Ayrıca DLSS desteği oynayacağımız tüm oyunlara gelene kadar bu kasa tarih olur zaten. DLSS'in şu an için açtığı FPS farkını da 6600'ün saf güç fazlalığı kapatıyor zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AMD Fan boy musun? AMD'nin ekran kartı teknlojisinde NVIDIA göre çok çok gelişmesi gerekiyor. Zaten testlerde de farkı açık ara görünüyor. Bir de RTX hem bellek boyutu olarak hem bit olarak RX'i kat kat geçiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AMD Fan boy musun? AMD'nin ekran kartı teknlojisinde NVIDIA göre çok çok gelişmesi gerekiyor. Zaten testlerde de farkı açık ara görünüyor. Bir de RTX hem bellek boyutu olarak hem bit olarak RX'i kat kat geçiyor.
Bit'e göre kıyaslama yapan birisiyle konuşup kendimi yormayacağım, siz haklısınız tamam.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı