Aquarius mesh kasa hava akışından memnun musunuz?

Xurmirac

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | RTX 3060Ti
Şu an aktif olarak bu kasayı kullanıyorum ve içindeki hemen hemen bütün bileşenlerde bir sıcaklık sıkıntısı çekiyorum gibi. Tam emin olamadığımdan bu kasayı kullananlara sormak istedim, kasanın havalandırmasından memnun musunuz? Ekran kartı, işlemci, M.2 SSD gibi bileşenlerinizin sıcaklık durumu nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıntı verin, bileşenleriniz nedir ve aldığınız sıcaklık değerleri nedir? Soğutucu kullanıyor musunuz?
Ben sadece bu kasayı kullananlar sıcaklık problemi yaşıyor mu onu merak ediyorum. Yine de yazayım.

R5 5600X, ID Cooling SE-224-XT hız aşırtma yok her şey default.
Palit RTX 3060 Ti Colorpop.

God of War, RDR2 gibi tek çekirdek çalışan oyunlarda hem işlemci hem de ekran kartı 70 dereceleri geçebiliyor.

Ben sadece bu kasayı kullananlar sıcaklık problemi yaşıyor mu onu merak ediyorum. Yine de yazayım.

R5 5600X, ID Cooling SE-224-XT hız aşırtma yok her şey default.
Palit RTX 3060 Ti Colorpop.

God of War, RDR2 gibi tek çekirdek çalışan oyunlarda hem işlemci hem de ekran kartı 70 dereceleri geçebiliyor.
Aynı kasayı kullandım ama daha düşük bir sistem ile ve soğutucu yoktu. Ekran kartı için durum normal, fakat işlemci için soğutucu olmasına rağmen 70 i geçmesi normal değil, montajı iyi yaptığınızdan ve macun dan emin misiniz?

Geri
Yukarı