Ara sıra ekran takılması

OA_Gunes

Hectopat
Yer
Favoriten
Herkese iyi günler. Laptopumu şarj takılı olmadığında kullanırken 10 saniyede bir anlık takılmalar yaşamaktayım. Ancak şarj aletini taktıktan sonra böyle bir sorunla karşılaşmıyorum. Nasıl düzeltebilirim?

Oyunda mı takılıyor? Minecraft gibi bazı oyunlarda oyuna RAM verme özelliği var. Eğer RAM yetersiz geliyorsa donuyor olabilir. Oyuna ayarlardan RAM verin. Eğer oyun dışında da kasıyorsa Windows da güç ayarlarına gelin. Gelişmiş e girin. Orada işlemci durumu var. Orada maximum yükte işlemci durumunu %100 yapın.

Oyunda mı takılıyor? Minecraft gibi bazı oyunlarda oyuna RAM verme özelliği var. Eğer RAM yetersiz geliyorsa donuyor olabilir. Oyuna ayarlardan RAM verin. Eğer oyun dışında da kasıyorsa Windows da güç ayarlarına gelin. Gelişmiş e girin. Orada işlemci durumu var. Orada maximum yükte işlemci durumunu %100 yapın.
Yok hocam mesela laptopu açtım şarjı %100 şarj aleti takılı değil. Google'de takılırken anlık takılmalar oluyor. 2-3 saat sonra şarjı azalınca şarj aletini takıyorum. Bu sorun ortadan kalkıyor.

Hocam böyle midir?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    24,3 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı