Araba için Aux Bluetooth Dönüştürücü önerisi

orvos

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Aracımda bluetooth özelliği yok ama Aux girişinden bluetooth dönüştürücü cihaz önerisi yapar mısınız? Şimdiden çok teşekkürler. Bağlantısı yavaş veya kötü olmaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
Aracımda Bluetooth özelliği yok ama AUX girişinden Bluetooth dönüştürücü cihaz önerisi yapar mısınız? Şimdiden çok teşekkürler. Bağlantısı yavaş veya kötü olmaz değil mi?

Piyasada çeşit çeşit fiyattan farklı ürünler var.
Kesinlikle almadan önce iyi araştırmanızı öneririm.
Telefon çağrılarında sesinizin karşıya gitme kalitesi, müzik açıldığı zaman sesin kalitesiz ve inişli çıkışlı olarak yayın edilmesi, cihazın şarjının az gitmesi gibi hususlara dikkat edilmesi gerekiyor.
Ben bu ürünü kullandım ve size de öneriyorum. Gerçekten çok güzel ve şarj süresi tatminkardı. Telefon üzerinden cihazın şarjının ne kadar kaldığını görebiliyoruz ve en güzeli gelen/giden çağrılarda sorun yaşamamaktı. Almanızı öneririm.

Piyasada çeşit çeşit fiyattan farklı ürünler var.
Kesinlikle almadan önce iyi araştırmanızı öneririm.
Telefon çağrılarında sesinizin karşıya gitme kalitesi, müzik açıldığı zaman sesin kalitesiz ve inişli çıkışlı olarak yayın edilmesi, cihazın şarjının az gitmesi gibi hususlara dikkat edilmesi gerekiyor.
Ben bu ürünü kullandım ve size de öneriyorum. Gerçekten çok güzel ve şarj süresi tatminkardı. Telefon üzerinden cihazın şarjının ne kadar kaldığını görebiliyoruz ve en güzeli gelen/giden çağrılarda sorun yaşamamaktı. Almanızı öneririm.

Hocam merhaba,

Ürünün siparişini verdim pazartesi elime geçecek kısmet olursa. Bir sorum olacak buna ek olarak Xiaomi hızlı şarj aldım çakmaklığa takmak için. USB'sini bu cihazın çakmaklığa bağlasam sürekli kullanabilir miyim sizce ek şarj etmeden?

@orvos hocam memnun musunuz? Az önce ben de sipariş verdim arabam için.

@keremkarakaya @orvos @CBum hocam link eski ürün gözükmüyor rica etsem ürünün modelini atabilir misiniz bir de ne kadar süre kullandınız tatmin etti mi?

Hocam merhaba,
Akakçe'de ürünün linki böyle gözüküyor ama kimse Baseus markası adı altında satmıyor liv falan diye ona da güvenemenedim. Sanırım ürün artık çıkmıyor gibi. İyi günler dilerim.

@keremkarakaya @orvos @CBum hocam link eski ürün gözükmüyor rica etsem ürünün modelini atabilir misiniz bir de ne kadar süre kullandınız tatmin etti mi?

Hocam bir arakadaşım da bundan almıştı üründen memnun kalmıştı bakmanızı öneririm.

Dosya Ekleri

• Screenshot at Nov 18 12-27-57.png
    Screenshot at Nov 18 12-27-57.png
    320 KB · Görüntüleme: 56
Hocam merhaba,
Akakçe'de ürünün linki böyle gözüküyor ama kimse Baseus markası adı altında satmıyor liv falan diye ona da güvenemenedim. Sanırım ürün artık çıkmıyor gibi. İyi günler dilerim.

Hocam bir arakadaşım da bundan almıştı üründen memnun kalmıştı bakmanızı öneririm.

Hocam benzer fiyata ugreen marka başka bir ürün var çift taraflı Bluetooth olarak çalışabiliyor hangisi mantıklı sizce
Vergiler dahil 340

Geri
Yukarı