Araba Kundaklanması

Destoyerofmom

Hectopat
Saat 4:30 civarı kapımın önündeki arabamı yaktılar, o sıralarda uyumuyordum. 5 kattan komşuların seslerini duyup baktığımda sırtıma bir damacana alıp arabama koştum kaputu açıp söndürdüm. Tahmin edeceğiniz üzere itfaiye sonradan gelip sadece rapor tuttular. Arabam 25.000'de yeni bir araçtı karakola gidip bomboş bir ifade verdikten sonra evime döndüm.

Merak ettiğim tek şey ise şu an ne olacağı. Bilgisi olan arkadaşlar bir aydınlatırsa sevinirim.
Bu arada hasar boyutu tamamen ön kaput motor ve çevresi tamamen işlevsiz halde(kül).

Son düzenleyen: Moderatör:
Aracınızın kasko ya da sigortası var ise biraz sürer ancak oradan zararınızın tamamı telafi edilir. Eğer yok ise terör eylemi kapsamında değerlendirilmesi için başvuruda bulunun. Daha uzun sürer ancak devlet zararınızın büyük kısmını telafi eder.
Geçmiş olsun.

Öncelikle kundaklanmanın ortaya çıkarılması lazım. Savcılık soruşturma başlatsın. Kundaklanma olduğu tespit edildikten sonra üçüncü kişilerin kötü amaçla yaptığı hareket olduğu için ve kasko şartlarında aracın da yanması durumunda kullanıcıya tazminat ödeneceği teminatı verildiği için haklı çıkabilirsiniz.

Kasko vardır umarım. Geçmiş olsun.

Bu olay hangi il ve ilçede oldu? Araba modeli neydi? Böyle bir şey yapmak aşırı saçma amaçları ne anlamadım. Sanırım geceleri sokakta boş yere gezen gereksiz serserilerin yaptığı bir şeydir büyük ihtimalle. Tam anlamam ama umarım sigorta falan karşılar.

Bu olay hangi il ve ilçe de oldu? Araba modeli neydi? Böyle bir şey yapmak aşırı saçma amaçları ne anlamadım. Sanırım geceleri sokakta boş yere gezen gereksiz serserilerin yaptığı bir şeydir büyük ihtimalle. Tam anlamam ama umarım sigorta falan karşılar.
İstanbul Sultangazi'de yaşandı. aracım peugeot partner 2015 modeldi. Benim aracım ile beraber 11 araç daha yakıldı. kasko var ama ne kadar çözüm olur bilgim yok. Haberlere de çıkmış sanırım olay.
Öncelikle kundaklanmanın ortaya çıkarılması lazım. Savcılık soruşturma başlatsın. Kundaklanma olduğu tespit edildikten sonra üçüncü kişilerin kötü amaçla yaptığı hareket olduğu için ve kasko şartlarında aracın da yanması durumunda kullanıcıya tazminat ödeneceği teminatı verildiği için haklı çıkabilirsiniz.

Kasko vardır umarım. Geçmiş olsun.
Saat 4:30'da mahalleden 11 araç yakılıyor. 2 kişi yüzleri kapalı bir şekilde birisi yanıcı madde döküp biride elindeki ateşle sıra sıra ateşe vermişler. sanırım kundaklamak için gayet yeterli bir delil bunlar.
Zaten sabah olay yeri inceleme falanda geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
haber burada. Sizin aracı sadece sonlarda görebildim. Geçmiş olsun. Umarım kasko yardımcı olur çevrede güvenlik kamerası falan varsa çok zor olmaz yapan kişileri bulmak. Gerçi yapan kişileri bulsalar da onlar karşılamayacaktır masrafı. Sizin araç 1.45'ten sonra görülüyor sanırım.

Yok oradaki araç bana ait değil. Zaten o araçta hasar yok. Kamera oturduğum binada var ama polis memurları dahi kullanmayı bilen yok. Karakolda bakacaklar sanırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı