Araba markası oluşturmak

Okan öz

Hectopat
Yer
Mannheim
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi akşamlar. Kendimi bildim bileli kendi arabamı kendi araba markamı kurmak istiyordum ve bu yıl ciddi düşünmeye başladım. Arabanın markası için aklımda isimler var 2D/3D çizimlerde var ilk başta benzinli olmasını düşünüyordum. Fakat Avrupa 2035 yılında benzinli araçların üretiminin durmasını düşünüyor. İyi hoş ama yaşım şu an 16. bu işler için küçük biliyorum ama gelecek için ne yapmalıyım? Nasıl bir yol izlemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Derdine derman oyunu sana göstereyim hemen.
Bu da oluşturduğun arabayı sürmek için ve daha fazlası.

İyi akşamlar. Kendimi bildim bileli kendi arabamı kendi araba markamı kurmak istiyordum ve bu yıl ciddi düşünmeye başladım. Arabanın markası için aklımda isimler var 2D/3D çizimlerde var ilk başta benzinli olmasını düşünüyordum. Fakat Avrupa 2035 yılında benzinli araçların üretiminin durmasını düşünüyor. İyi hoş ama yaşım şu an 16. bu işler için küçük biliyorum ama gelecek için ne yapmalıyım? Nasıl bir yol izlemeliyim?
Bu tarz marka oluşturma işleri hem maliyetli hemde uğraş gerektirir. Ayrıca araç kendiliğinden oluşmuyor bunun için fabrika ve işçi gerekli ama sizin kararınız. Herhangi bir önerim yok. İyi akşamlar.

Şöyle bir kariyer izle:
Çırak>Kalfa>Usta>Galerici>Dolandırıcı>Otomobil Fabrika Sahibi>Marka sahibi>Namuslu satıcı>Fakir/Dolandırıcı>Zengin

Şöyle bir kariyer izle:
Çırak>kalfa>usta>galerici>dolandırıcı>otomobil fabrika sahibi>marka sahibi>namuslu satıcı>Fakir/Dolandırıcı>Zengin

Dolandırıcı iyiymiş he, iyi para vardır içinde.

Geri
Yukarı