Chery nasıl bir araba markası?

squaLLxq

Hectopat
Instagram'da gördüm yeniden Türkiye pazarına geldi diye. Fiyatları görünce şok oldum şu an Megane tarzı arabaları olanlar için satıp ufak bir borçlanarak kolayca alınabilen bir araba bence. Neden bu kadar ucuz sizce kötü bir araba mı?

Instagram'da gördüm yeniden Türkiye pazarına geldi diye. Fiyatları görünce şok oldum şu an Megane tarzı arabaları olanlar için satıp ufak bir borçlanarak kolayca alınabilen bir araba bence. Neden bu kadar ucuz sizce kötü bir araba mı?

Fiyatına göre donanım ve performansı iyi diye biliyorum.

Aslında eskiden Türkiye'de olan bir marka fakat uzun bir süredir resmi olarak Türkiye'de yoklar şimdi tekrardan geri geldiler fakat çoğu kişi araçlardan pek memnun değil diye duyum aldım iyice araştırarak almakta veya bakmakta fayda var.

Guzel araclar. Hem motor hem de kalite acisindan bir sorunu yok. Yazilimi da gayet iyi calisiyor yalniz sifir araba bulabilecegini sanmiyorum. Bayiler el altindan +200K istiyor.

Çinli marka, risk almaya gerek yok.
1 milyon ödedikten sonra çinli değil alman markası bakarım.

Golf'e 8 kişi kucak kucağa binerim ama yine de Allahsız çinliler ile yola çıkmam. 😂

1 milyon odedikten sonra dedigin paranin sifir araba almak icin hicbir onemi yok. 1 milyon para degil bu ulkede. Ayni paraya ayni donanima sahip sifir Golf 8 bul bayiden hemen alayim. C4X bulsak onu alacaktik bayiler araba yok diyor, kimisi el altindan +200K istiyor. Cinliler guncel sartlarda araba konusunda gayet iyi bu arada hem elektrikli hem benzinli.

Çinli marka, risk almaya gerek yok.
1 milyon ödedikten sonra çinli değil alman markası bakarım.

Golf'e 8 kişi kucak kucağa binerim ama yine de Allahsız çinliler ile yola çıkmam. 😂
Olay arızaysa alman markaları da bu konuda olduça sabıkalı.
Çinliler yakın gelecekte bir çok alanda avrupalıları geçecekler.
Geçenlerde Şangay otomobil fuarı videosu izledim yaptıkları araçlar konseptler gerçekten muazzamdı. Avrupalılar artık teknoloji anlamında geri kalmaya başladılar maalesef.

Olay arızaysa alman markaları da bu konuda olduça sabıkalı.
Çinliler yakın gelecekte bir çok alanda avrupalıları geçecekler.
Geçenlerde Şangay otomobil fuarı videosu izledim yaptıkları araçlar konseptler gerçekten muazzamdı. Avrupalılar artık teknoloji anlamında geri kalmaya başladılar maalesef.

Ki ozellikle de Volkswagen en sabikalisi. DSG sanziman yillardir sorunlu mesela ama kimse Volkswagen diye lafini acmiyor niyeyse. PSA grubu, Cupra ve Hyundai haricinde diger firmalar dediginiz gibi geride kalmaya basladi ne yazik ki buna Ford gibi ABD markalari da dahil. Tesla'yi ayiriyorum.

Geri
Yukarı