Araba oyunu önerisi?

ilker 61

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar arkadasimla oynayabilecegim acik dünya eşli araba oyunu onerileri verebilir misiniz? Sistem gereksinimleri aşırı yuksek olmasin, orta halli olsun yeter.

Bir şey belirtmediği için aklıma gelenleri söyledim.

GTX 1050 Ti falan kullanmiyorum laptop kullanicisiyim 8 GB RAM 240 GB SSD Intel HD 5500 ekran karti var var ben bu sistem ile Left 4 Dead 2 Fortnite Valorant CS Rocket League Blazing Sails tarzi oyunlari oynuyorum. Sistemim belirttigim tarzdaki oyunlari acabilmekte geri kalani sizde oyun onerilerinizi bu sisteme gore verebilirsiniz.

GTX 1050 Ti falan kullanmiyorum laptop kullanicisiyim 8 GB RAM 240 GB SSD Intel HD 5500 ekran karti var var ben bu sistem ile Left 4 Dead 2 Fortnite Valorant CS Rocket League Blazing Sails tarzi oyunlari oynuyorum. Sistemim belirttigim tarzdaki oyunlari acabilmekte geri kalani sizde oyun onerilerinizi bu sisteme gore verebilirsiniz.

Bu sistem düşüğün düşüğü. Orta halli değil.

NFS Underground gider o sisteme.

orta halli assetto corsa, live for speed ,ets oynayabilirsiniz forza 4 5 sıkıntı oyunlar
Lfs yi oynuyoruz ztn ama artik lfs oynamaktan sıkılmaya basladik forza 4 5 oynatmiyor sistem oynatiyorsa bilemem asetto corsayi arkadasim istemiyor direksiyon yok diye ets2 yi hic denemedim acabilirmi bilmiyorum intel hd 5500 var sikinti yaratirmi bir de steam da dolar ile aldigim oyunu tekrar iade edebilirmiyim

Yeni konular

Geri
Yukarı