Araba oyunu tavsiyesi

Lyon

Kilopat
Daha fazla  
Grafikleri eski olmayan motor seslerinin tahmin ettiği araba oyunu önerir misiniz? Yarış falan değil de daha çok trafikte sürmek istiyorum.

• Asus PRIME H310M-K Anakart
  • GeIL DDR4 8GB 2133MHz Evo Forza Soğutuculu RAM
  • Intel Coffee Lake Core i3 8100 3.6GHz 6MB Cache İşlemci
  • Galax GeForce GTX1050Ti EX OC 4GB 128Bit GDDR5 Ekran Kartı

Motor sesi dediysen cevap belli, Project Cars 1 veya 2. Driving Club'ı saymıyorum çünkü PS4 oyunu. Açık dünya içinse The Crew 2 olabilir.

City Car Driving var. Grafikleri idare eder fakat sesleri hep aynı. Diğer yandan sürüşü oldukça gerçekçi.
Daha iyi bir şey istiyorsan Forza Horizon 3 öneririm. Biraz beklersen 4 çıkacak o zaman daha iyi olur. Simülasyon olmasa da trafikte falan sürebilirsin.

Forza Horizon serisi kesinlikle. Üstüne daha iyi yarış oyunu tanımıyorum. The Crew 1'i tavsiye etmem ama 2 gayet güzeldir.

GTA 5 in araba mekanikleri ve grafikleri için uzun zaman oynadım ama şeritlerin büyüklüğü ve yolları artık bildiğimden ayrıca GTA 5 in bir araba oyunu olmamasından dolayı yeni oyun arayışındayım. ETS2 (araba modu yaparak), City car driving simulasyonlarını denedim. Forza horizon 3, The Crew 2 ve NFS 2015 bakacağım yorumlar için teşekkürler.

GTA 5 in araba mekanikleri ve grafikleri için uzun zaman oynadım ama şeritlerin büyüklüğü ve yolları artık bildiğimden ayrıca GTA 5 in bir araba oyunu olmamasından dolayı yeni oyun arayışındayım. ETS2 (araba modu yaparak), City car driving simulasyonlarını denedim. Forza horizon 3, The Crew 2 ve NFS 2015 bakacağım yorumlar için teşekkürler.
Kimse de önermemiş Dirt serisini. Dirt Rally şiddetle öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı