Araba oyunu tavsiyesi

Lyon

Kilopat
Daha fazla  
Grafikleri eski olmayan motor seslerinin tahmin ettiği araba oyunu önerir misiniz? Yarış falan değil de daha çok trafikte sürmek istiyorum.

• Asus PRIME H310M-K Anakart
  • GeIL DDR4 8GB 2133MHz Evo Forza Soğutuculu RAM
  • Intel Coffee Lake Core i3 8100 3.6GHz 6MB Cache İşlemci
  • Galax GeForce GTX1050Ti EX OC 4GB 128Bit GDDR5 Ekran Kartı

Motor sesi dediysen cevap belli, Project Cars 1 veya 2. Driving Club'ı saymıyorum çünkü PS4 oyunu. Açık dünya içinse The Crew 2 olabilir.

City Car Driving var. Grafikleri idare eder fakat sesleri hep aynı. Diğer yandan sürüşü oldukça gerçekçi.
Daha iyi bir şey istiyorsan Forza Horizon 3 öneririm. Biraz beklersen 4 çıkacak o zaman daha iyi olur. Simülasyon olmasa da trafikte falan sürebilirsin.

Forza Horizon serisi kesinlikle. Üstüne daha iyi yarış oyunu tanımıyorum. The Crew 1'i tavsiye etmem ama 2 gayet güzeldir.

GTA 5 in araba mekanikleri ve grafikleri için uzun zaman oynadım ama şeritlerin büyüklüğü ve yolları artık bildiğimden ayrıca GTA 5 in bir araba oyunu olmamasından dolayı yeni oyun arayışındayım. ETS2 (araba modu yaparak), City car driving simulasyonlarını denedim. Forza horizon 3, The Crew 2 ve NFS 2015 bakacağım yorumlar için teşekkürler.

GTA 5 in araba mekanikleri ve grafikleri için uzun zaman oynadım ama şeritlerin büyüklüğü ve yolları artık bildiğimden ayrıca GTA 5 in bir araba oyunu olmamasından dolayı yeni oyun arayışındayım. ETS2 (araba modu yaparak), City car driving simulasyonlarını denedim. Forza horizon 3, The Crew 2 ve NFS 2015 bakacağım yorumlar için teşekkürler.
Kimse de önermemiş Dirt serisini. Dirt Rally şiddetle öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı