Araba ses sistemine Bluetooth ile bağlanmak

Halihazırda AUX tuşu(switch) var ama arkadan bağlantısını yapmak gerekiyor sanırım. Aldığın ürün iş görecektir diye düşünüyorum. Benzerini ben de kullanıyorum.

Evet alet bugün elime geçti öğlen denedim ses kalitesi güzel, gayet hoşuma gitti. Bu aleti arabada takılı bırakim mi yoksa kısa devre ihtimaline karşı sök tak mı yapayim?

Evet alet bugün elime geçti öğlen denedim ses kalitesi güzel, gayet hoşuma gitti. Bu aleti arabada takılı bırakayim mi yoksa kısa devre ihtimaline karşı sök tak mı yapayim?
İlk kullanırken tereddüt ettim ancak ben takılı bırakıyorum. 6 aydır falan böyle. Benden önce de bir tanıdığım kullanıyordu bu cihazı, ben ondan aldım. Çakmaklık direk aküye bağlı değilse takılı bırakabilirsin. Sök tak kullanışsız geldi bana. Gerçi bende radyo kafasını sök tak yapıyorum o da ayrı bir mesele. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı