Araba simülasyonu eksiği yok mu?

Ömer1989

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Biliyorsunuz ki ETS 2, ATS, fernbus Simulator gibi çokça oynanan simülasyon oyunları var ve bayağı ilgi görüyorlar. Peki neden sadece araba sürmek için yapılmış, uzun yolculuklar ve seyahatler yapabileceğimiz bir araba simülasyonu yok. ETS 2'ye veya ATS'ye mod yapınca o hissiyatı ve tadı alamıyorum çünkü oyunun asıl amacı tır sürüp para kazanmak ve oyunun fiziği tıra göre ayarlandığı için araba modları güzel olmuyor. Ben arabam seyahat etmeyi çok severim. Ancak ne yazık ki zaman ve para kısıtlığından dolayı çok fazla seyahat edemiyorum. Bu tarz sadece seyahat etmek için yapılmış bir araba simülasyonuna sizce de ihtiyacımız yok mu simülasyon severler olarak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerek yok. O kadar da çok satmıyorlar. Devir değişti, oyun anlayışı değişti. Araba simülasyonu olarak Forza ve PS ex. oyunu haricinde oyun bilmiyorum.

Gerek yok. O kadar da çok satmıyorlar. Devir değişti, oyun anlayışı değişti. Araba simülasyonu olarak Forza ve PS ex. oyunu haricinde oyun bilmiyorum.
Asetto Corsa. Gran Turismo ve Forza serileri ise simülasyondan çok uzak. Bu oyunlara "Arcade-Sim" deniliyor ve bu oyunların Arcade kısmına çok daha fazla kaydığını düşünüyorum. Saf simülasyon olan Asetto Corsa var.

Bir aralar SCS otobüs simülasyonu yapacaktı güya. O da yalan oldu. Hatta resmi açıklamalarıydı. Araç olarak bir iki tane var ama Rus yapımı ve kötü.

Geri
Yukarı