Araba üzerimden geçmesine rağmen acı hissetmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayal gibi değildi çok gerçekti.

Akıl bazen sana oyun oynar, gerçek olmayan şeyler en gerçek şey gibi gözükür. Uykunu alamamış olabilirsin, aklına bir şey takılmış veya bilinç altın sana oyun oynamıştır. 40KM/H hızla giden bir aracın sana çarpıp üstüne üzerinde geçmesi ve rahat bir şekilde senin bu cümleleri kurabilmen imkansız gibi. Ya komiksin ya da bilinç altın sana oyun oynadı.

Başka açıklaması yok. Böyle bir şey olmayacağına göre ya kendin kafanda kurduğun tiyatronu oynarsın ya da gelip burada böyle bomboş hikaye uydurursun. Tüm olasılıkları söyledim. Varsa başka seçenek ekleyebilirsin.
Hocam siz anlamak istemiyorsunuz galiba. Arkadaş ruya görmüş olabilir. Hemen niye psikolojik sorunlu diye kafanıza göre teşhiş koyuyorsunuz? Olayda zaten eksikler var. O hızda gelen bir arabada arkadaş savrulur diye düşünüyorum. Bu durumda da arkadaşları nasıl görmüyor? Bir de kazayı ne zaman yaptığını dakikasına kadar nasıl oluyor da bilebiliyor? Ya da arkadaş daha önce elini hiç mi bir yere vurmadı? Ya da hiç mi ayağı kayıp düşmedi? Hastalığı varsa daha önce bu durumdan şüphelenmesi gerek değil mi zaten?

Hayal gibi değildi çok gerçekti.
Sana zaten gerçek gibi gelecek. Olayı o. Etrafındaki insanlardan herkes öyle bir olay olmadığını söylüyorsa başka açıklaması yok dostum birbirimizi kandırmayalım.

Senin 40km/h hızında bir arabadan hasar almama olasılığın ile aşıda çip olma olasılığı aynı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı