Arabada hep aynı şarkı çalıyor

Bellic

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Arabaya flash bellek taktım içinde 30 tane falan şarkı var. Ama hep aynı şarkıdan başlıyor ve o şarkı bitince yine onu çalıyor. Onun dışında kendim başka şarkı seçmeye çalıştığımda yine karıştıra karıştıra o şarkıyı açıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Arabaya flash bellek taktım içinde 30 tane falan şarkı var. Ama hep aynı şarkıdan başlıyor ve o şarkı bitince yine onu çalıyor. Onun dışında kendim başka şarkı seçmeye çalıştığımda yine karıştıra karıştıra o şarkıyı açıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Teyp markası nedir?

Teyp markası nedir?
20240409_104432.jpg

Araç 2020 Duster.

Hocam menüde çalan şarkıyı tekrar seç diye bir ayar var diye biliyorum ona bir bak. Üç seçenek olur şarkı tekrarı, liste tekrarı, rastgele çalma diye ayarlar vardır diye biliyorum bu arabaların teyplerine pek hakim değilim.

Bir de teyp Türkçe ise daha kolay olur işiniz.

Hocam menüde çalan şarkıyı tekrar seç diye bir ayar var diye biliyorum ona bir bak. Üç seçenek olur şarkı tekrarı, liste tekrarı, rastgele çalma diye ayarlar vardır diye biliyorum bu arabaların teyplerine pek hakim değilim.
Bir bakarım hocam tekrar dönüş yaparım sağ olasın.

Bir bakarım hocam tekrar dönüş yaparım sağ olasın.
Birde şarkı tekrarı seçilidir büyük ihtimalle klasöre attığınızda klasörü tek şarkı olarak görüp çalabiliyordur ama direk attığınızda büyük bir ihtimal bir şarkıyı sürekli tekrarlıyordur, diğer arabalardan kalan bilgimden söylüyorum.

Bir de teyp Türkçe ise daha kolay olur işiniz.
Yok hocam menüye girdim tek işe yarar şey Ayarlar kısmı. Orda da şunlar var:
Ses
Ses yüksekliği
Aux girişi
Dil
Varsayılan ses
Ses'e girdiğimde bas, tiz, denge vb. şeyler var.
Varsayılan ses ayarında da açık-kapalı var onu da değiştirdim bir işe yaramadı.

Birde şarkı tekrarı seçilidir büyük ihtimalle klasöre attığınızda klasörü tek şarkı olarak görüp çalabiliyordur ama direk attığınızda büyük bir ihtimal bir şarkıyı sürekli tekrarlıyordur, diğer arabalardan kalan bilgimden söylüyorum.
Flash belleğin içine atma şekliyle falan mı alakalıdır yani hocam tam anlamadım. Ya da flash'ın içindeki çalma ayarı falan.

Yok hocam menüye girdim tek işe yarar şey Ayarlar kısmı. Orada da şunlar var:
Ses
Ses yüksekliği
AUX girişi
Dil
Varsayılan ses
Ses'e girdiğimde bas, tiz, denge vb. şeyler var.
Varsayılan ses ayarında da açık-kapalı var onu da değiştirdim bir işe yaramadı.

Flash belleğin içine atma şekliyle falan mı alakalıdır yani hocam tam anlamadım.

Hocam müzikleri bir klasöre atın sonra flash belleğe o klasörü atın ve bir daha deneyin.

Geri
Yukarı