Arabadaki çizik ne kadara kapanır?

SonMelodi

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar,

Arabanın sol ön farının altında 5-6 civarı sürtünme kaynaklı çizik var. Bu çizikleri ne kadar fiyata kapatırlar? Bilgisi olan varsa yazabilir mi?

Teşekkürler.

Yanılmıyorsam pasta yapılması lazım. Pasta da tek başına yapılmıyor diye biliyorum. Pasta cila yapılması gerek sanırım. O da tek bölgeye değil, arabanın tamamına yapılması gerekir. Maalesef fiyat hakkında bilgim yok. Ama bir sitede binek araç için 200 TL yazılmış. Size ne derler bilmiyorum.

@326001 Hocam bilebilir belki.
Konudayım zaten :D
Yanılmıyorsam pasta yapılması lazım. Pasta da tek başına yapılmıyor diye biliyorum. Pasta cila yapılması gerek sanırım. O da tek bölgeye değil, arabanın tamamına yapılması gerekir. Maalesef fiyat hakkında bilgim yok. Ama bir sitede binek araç için 200 TL yazılmış. Size ne derler bilmiyorum.
Tek bölgeye yapılabilir. Sadece çiziğin olduğu bölgeye yapılmasında bir mahsur yok.

Tırnağını soktuğunda içeri giriyorsa sıkıntı. Çiziği az buçuk anladım gibi. Fotoğrafı atma şansın olduğu zaman atarsan çok iyi olur.
Pasta cila ile geçebilir yüksek ihtimal. Hare giderici ile geçer diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı